Widok

Jakie opony na te okolice?

Czołem,

Jako iż okolice na zachód Wejherowa to dla mnie terra incognita byłbym wdzięczny za radę, jakiego podloża się mozna spodziewac w lasach (i jakiego typu opony 'ubrac'). Gliniane? Piaszczyste? Patrzac na mape, zwlaszcza na lasy na polnoc od Bozepola, spodziewalbym sie raczej blotnistej trasy.

pozdrawiam,
Ognacy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ognacy napisał(a):

> Jako iż okolice na zachód Wejherowa to dla mnie terra incognita
> byłbym wdzięczny za radę, jakiego podloża się mozna spodziewac
> w lasach (i jakiego typu opony 'ubrac'). Gliniane? Piaszczyste?
> Patrzac na mape, zwlaszcza na lasy na polnoc od Bozepola,
> spodziewalbym sie raczej blotnistej trasy.

podłoże głównie twarde, piachów niedużo (poza pasem nadmorskim), ale się tu i ówdzie trafiają. Drogi leśne już wydobrzały po okresie zrywki, w zeszły weekend błoto występowało w ilościach symbolicznych. Sporo nowych, świetnych dróg przeciwpożarowych w lasach - gorzej, jak się trafi na taką drogę w budowie - na H31 bodajże do 2 PK trasa prowadziła po takim świeżo usypanym trakcie - jechało (prowadziło się) gorzej niż po plaży.

pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> gorzej, jak się trafi na taką drogę w budowie - na H31 bodajże do 2 PK
> trasa prowadziła po takim świeżo usypanym trakcie - jechało
> (prowadziło się) gorzej niż po plaży.

Po prostu przyjechałes z niewłaściwej strony. Ja przyjechałem i wyjechałem od zachodu i było zwyczajnie, w porządku

---

Bajka Disney'a z dwiema wiewiórkami. Rzecz dzieje sie w fabryce, jedna z wiewiórek została zapuszkowana. Druga by ją odnaleźć, musi otwierać puszki (tysiące...). W końcu:
- Dlaczego schowałaś się w ostatniej puszce?
- To Ty zaczełaś otwierać z niewłaściwego końca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heh, może te kilkadziesiąt km na północ już jest sucho, bo np. w takich Kartuzach nawet śnieg popaduje i w nocy jest poniżej zera ;-). W weekend było jeszcze trochę błota, ale po tych opadach trudno powiedzieć, czego się można spodziewać :/. Czy to jest "trochę", czy "trochę więcej", to się jeszcze okaże ;-)

Pozdrawiam,
Japco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapodaj na górala jakieś fajne 1,9 z małymi klockami :-)

z www.bikerelblag.hg.pl - pozdrawia Darecki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie odnalazłem swój stary zestaw Panaracer Mach SS i SK, mam nadzieję że bardzo dobry na Harpagana.
Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Conti Mountain King 2,2 będą wymiatały ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że minęło sporo czasu, ale nie chciałem rozpoczynać nowego tematu. Ktoś z was się orientuje jak to jest z tymi oznaczeniami na oponach? Zauważyłem na swoich takie jak na tych tutaj i zastanawia mnie co to za oznaczenie tak właściwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0