Widok

Jakie prace wykonać w ogrodzie jesienią

Jak w temacei? Tak aby przygotować ogród na wiosnę? Właśnie kończymy budowę ogrodu i chciałabym teraz w jakiś sposób zając się ogrodem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy ,w jakim stanie jest teren pod przyszły ogród. Najpierw trzeba dobrze oczyścić ziemię z resztek po budowie,sprawdzić jaka jest gleba,rozszyfrować sobie,co i gdzie chcemy mieć,zobaczyć gdzie są bardzo słoneczne i mniej słoneczne miejsca. Wtedy można dobierać rośliny .My przez pierwszy rok mieliśmy taką właśnie kolejność w realizacji ogrodu.

Zastanów się nad posadzeniem krzewów owocowych https://www.podkarpackiesady.pl/20-agresty - dzieki temu bedziesz miała pierwsze owoce agrestu w przyszłym roku ;)

Dobrze jest mieć zawsze własne owoce w ogrodzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ważnym zadaniem w pielęgnacja trawnika jest aeracja i wertykulacja. Korzonki zostaną odpowiednie napowietrzone, dodatkowo nie należy kosić na krótko trawnika na zimę, aby rośliny za bardzo się nie osłabiły. Dodatkowo możesz użyć słabego nawozu - najlepiej jakiegoś jesiennego, wolniej działają wiec nie ma ryzyka spalenia roślin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

Urządzenie pokoiku dziecięcego (7 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Zastanawiam się ostatnio nad aranżacją pokoiku dla mojego dziecka i natrafiłem...

Biuro Inżynierskie AKTA (3 odpowiedzi)

hej hej! Serdecznie odradzam tego admin z Gdynii. Nie tylko nam nie pomagał, ale chciał nas...

do góry