Pan Daniel - czysty profesjonalizm. Wiedza, sumienność, od razu widać, że jest osobą działającą długo na rynku.
Do Pana Daniela trafiłem podczas poszukiwań swojego pierwszego M4. Starałem się o BK2% - i z pozytywnym finałem, udało się go otrzymać.

Pan Daniel potrafił wyjaśnić mi informacje o kredytach, nie tylko BK2% ale również tradycyjnych.
Zanim trafiłem na ogłoszenie, i do Pana Daniela, orientowałem się w temacie BK2% u innych doradców finansowych, jednak podczas rozmów z Panem Danielem - nadal dowiadywałem się nowych rzeczy, lub były odświeżane już te wspominane przez innych.

Pan Daniel wie jak zachowuje się rynek, i wie jak działają poszczególne banki, co w moim przypadku - pozwoliło np. od razu zrezygnować ze składania dokumentów do niektórych z nich (czas oczekiwania, gorszy kontakt z kredytobiorcą itd).
Na każdym etapie składania wniosków, czy prac banków nad nimi - Pan Daniel był ze mną w kontakcie, a moja sprawa była naprawdę zadbana.
Nie spodziewałem się, że decyzję i kredyt otrzymam w 1.5msc, tak naprawdę widząc się z Panem Danielem na żywo, w sumie tylko dwukrotnie.
W każdym momencie mieliśmy kontakt telefoniczno-mailowy, a ja nie musiałem się niczym martwić