Widok

Jam session projektu OHM

Jam session projektu OHM Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Jam session projektu OHM, 23 lutego 2008 godz. 20:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jam ;)

dobra impra była,żałuję,że byłam tak krótko :) brawa dla organizatorów :):* i dla bębniących i grających :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję:)

Bardzo dziękuję wszystkim za wspaniały wieczór i możliwość wspólnego muzykowania.
Do zobaczenia następnym razem:D
A kto nie był niech żałuje!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gratze ogromne

wydaje mi się, że ze wszystkich jamów, ten zorganizowany był najlepiej. było świetnie. od strony technicznej, od strony "zabawy", możliwości grania i szeregu różnorakich instrumentów. a i medyk jest najlepszą przestrzenią, że wszystkich dotychczasowych - dużo miejsca do grania, dużo miejsca do tańczenia jeśli ktoś chce (a był szaleniec, cały wieczór tańczący :), wielki ekran z wizualizacjami i dużo miejsca, żeby usiąść a przy okazji słyszeć muzyke (w przeciwieństwie np. do szafy). gratuluje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OHM

nie zgodze się z towarzyszka kłapą. organizatorsko nie było na tip top. ciesze sie jednak, ze mimo pewnych niedociągnięć tak się podobało. to miejsce daje wiele możliwości, ale najwięcej zalezy od tego jaka ilośc osob przyjdzie. dlatego zabierajcie znajomych, rodzine i krewnych królika. do zobaczenia za miesiąc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Rockowizna Festiwal Gdańsk (6 odpowiedzi)

Kup 2-dniowy karnet na ROCKOWIZNA FESTIWAL 2026 w Gdańsku i przeżyj piątą edycję wyjątkowego...

Święto Morza 2026 (4 odpowiedzi)

W roku 100-lecia Gdyni Święto Morza zapowiada się wyjątkowo. Tegoroczne obchody połączą dobrze...

Inspirujące spotkanie z Katarzyną Kolendą - Zaleską w rozmowie z Martą Klepką (3 odpowiedzi)

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen inspirujących rozmów. 23 czerwca odbędzie się spotkanie z...

do góry