Widok
Jam session projektu OHM
Instrumentalne JAM SESSION projektu OHM. Projekt OHM powstał w 2006 roku z inicjatywy dwójki młodych ludzi zafascynowanych muzyką: Bartosza "Winia" Winieckiego oraz Magdy "Mrówy" Karnikowskej. Będzie to impreza bębniarska z improwizowaną muzyką (etno, elektroniczna, jazzj) graną na żywo oraz przez DJ`a .Dźwiękom towarzyszyć będą wizualizacje, pokazy tańca z ogniem oraz afrodance. Zapraszamy ...
więcej
więcej
gratze ogromne
wydaje mi się, że ze wszystkich jamów, ten zorganizowany był najlepiej. było świetnie. od strony technicznej, od strony "zabawy", możliwości grania i szeregu różnorakich instrumentów. a i medyk jest najlepszą przestrzenią, że wszystkich dotychczasowych - dużo miejsca do grania, dużo miejsca do tańczenia jeśli ktoś chce (a był szaleniec, cały wieczór tańczący :), wielki ekran z wizualizacjami i dużo miejsca, żeby usiąść a przy okazji słyszeć muzyke (w przeciwieństwie np. do szafy). gratuluje!
OHM
nie zgodze się z towarzyszka kłapą. organizatorsko nie było na tip top. ciesze sie jednak, ze mimo pewnych niedociągnięć tak się podobało. to miejsce daje wiele możliwości, ale najwięcej zalezy od tego jaka ilośc osob przyjdzie. dlatego zabierajcie znajomych, rodzine i krewnych królika. do zobaczenia za miesiąc