Bardzo niesolidna firma. Szczerze odradzam. Mimo braku pełnej naprawy usterki, pobrali opłatę z obietnicą drugiej wizyty, której nie mogę doprosić się od tygodni.
00
~anonim
89.64.17.*
(2 lata temu) 30 maja 2024 o 17:16
Odpowiedź obiektu:
Chłopie,piszesz bzdury nie znamy się,ja nie mam takich chorych akcji żebym musiał coś na raty naprawiać.Albo konkurencja,nie pozdrawiam.