Widok

Jankowo Zielona Sadyba

Witam.Zastanawiam się nad kupnem połowy bliźniaka.Moje pytanie czy jest tu ktoś kto kupił tam? Osoby które kupiły od AM Projekt domki są podzieleni jedni chwalą drudzy przeciwnie.Może ktoś się wypowie ? Dzięki pozdrawiam Monika.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam chyba warto.Teź jestem zainteresowany tym osiedlem. Wraz z żoną działamy już w tej kwestji;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej,
ogólnie polecam okolicę (ja mieszkam na ulicy prostopadłej do Podgórnej). W tym roku zaczną budowę fragmentu tej ulicy. Mam nadzieję, że kiedyś pociągną asfalt w strone Borkowa, aż do wiaduktu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Troche mieszkam w Jankowie i wiem ze to nieciekawa perspektywa gdyż ok 300 m dalej będzie przebiegała obwodnica metropolitalna i w dodatku sasiedztwo lisiarni,sa ciekawsze miejsca w Jankowie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie dokładnie jest ta lisiarnia?czy ona jest prawej stronie Podgórnej patrząc w stronę sadu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po prawej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam czy ta lisiarnia jest naprawde uciazliwa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uciążliwa to będzie walka z tym deweloperem o naprawę usterek:) poczytaj sobie. Te pozytywy to deweloper pisał jakby co:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Być może też i deweloper ale też na pewno nie wszystkie. Dużo zależy od inwestycji. Powiem więcej raczej większość jest właśnie zadowolona oprócz kilku rodzin bodaj z 2 etapu Agatowej. Obwodnica jest i owszem w planach ale czy i kiedy ewentualnie powstanie jest nieznane. Choć fakt może to kiedyś nastąpić i będzie wówczas nieco uciążliwa. Lisy są na działce położonej w najwyższym miejscu Podgórne i paradoksalnie ewentualna budowa obwodnicy może właśnie skutecznie lisiarza wyruszyć bo one lubią spokój . Czy i jak je czuć zależy w dużej mierze od kierunku wiatru.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Są tu różne opinie zdania ale czy lisiarnie faktycznie likwidują? I jaki postęp prac nad przebudową ulic Straszynskiej i Podgórnej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przemo nie wprowadzaj się na autostradę. Zmarnujesz sobie przyjemność z mieszkania w domu. Jankowo tak, ale bliżej kościoła i petli.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Am ale ja teraz mieszkam przy dzwoniacym kosciele i przystanku autobusowym ..teraz wole troche dalej;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest, mieszkam nie daleko od dwóch lat. Dopiero po roku dowiedziałem się, że ona w ogóle tam jest,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do obwodnicy moze i bedzie 300m ale sa ekrany tlumiace halas sa tez rozne domowe sposoby tez na to. No niestety zyjemy w miescie ktore sie rozwija. Znajac zycie zostanie ona wybudowana za 4 lata a otwarta za 5lat;) A czy i tak nie jest jakies 300m moze troche wiecej do obw.trojmiejskiej..?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mam pytanie a propos tych ekranów,w jakim miejscu beda,czy tylko na długości linii osiedla czy też w okolicach Daliowej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobra widzę, ze już się napaliłeś i nikt i nic Cię nie przekona do zmiany decyzji.

Jedź sobie na parking OBI pod Fashion House. Postuj sobie dłuższą chwilę i wsłuchaj się w hałas.
Tak będziesz miał za kilka lat. Ekrany nic Tobie nie dadzą. Mieszkać będziesz całe życie, a w ogrodzie nie porozmawiasz.

Pozdro
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bez przesady ile m z obi jest do obwodnicy;) Znajomy mieszka na Kowalach na Zeusa i mieszka blisko obwodnicy mniej jak 300m i da sie wytrzymac i tez pogadac. Pozdrawiam;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To stań po mcdonaldem przy obi, będziesz miał 300 m. Ja mam 1 km do obwodnicy a jak wiatr daje od północnej to mam irytujący szum.
Na domu jest inaczej niż w bloku. Jest dużo ciszej i będziesz bardziej wyczulony na dźwięki. Ale rób jak chcesz, to Twoja decyzja, Ty masz się czuć dobrze.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak człowiek jest napalony na miejsce to nic mu nie przeszkadza nie jestem tu aby kogoś umoralniac ale jak ruszy obwodnica to w na Zielonej Sadybie życie będzie nie do zniesienia przez chalas i ekrany akustyczne brzydkie tak jej bliskości nic nie dadzą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

My też zastanawiamy się nad zielona Sadyba...dziś otrzymałam info od Pana z Am Project że ta nowa metropolitalna ma być 750m od tych domów...hmmm...plany sprawdzałam...sama nie wiem ...o lisiarni nie miałam pojęcia...gdyby nie to to miejscówka wspaniała...I te sądy na wprost ;)
Teraz mieszkam na kowalach Zeusa...obwodnicy nie słyszę wcale ...szalony czuć raczej rzadko...jest ktoś kto się zdecydował na zielona Sadyba 7? Ja myślę nad 8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Obwodnica będzie poprowadzona od wlotu "południowej" wzdłuż linii wysokiego napięcia. Ładnie to widać na mapach Google. 750 metrów? Sami oceńcie. ..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ..My się zastanawiamy nad nr 8 czy Ty się w końcu zdecydowałaś? Który nr ? Co myślicie o planach obwodnicy metropolitalnej? I o lisiarni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też myśleliśmy o tej inwestycji ale po analizie jednak zrezygnowaliśmy przez,ez przyszła obwodnicę i nie 750 jak ktoś napisał a ok300m a ekrany? Na pewno odrobinę poprawia szum (o ile zostaną wybudowane) ją w każdym razie dziękuję życie w hałasie jest nie do zniesienia
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się. Gmina powinna zakaz w planie zagospodarowania budowy tam domów. Przecież to się na psychice odbije:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiscie zabronic wszystkiego!!!
Pierszy krok przy budowie domu to nie kupno dzialki tylko zapytania szanownych sasiadow o zezwolenie czy bedzie odpowiadac , kolor elewacji dachowka, a moze garaz nie taki?
Chyba prawo budowlane jasno okresla jak blisko drogi mozna budowac i tylko od kupujacego zalezy czy mu to pasuje czy nie!!! Skoro kupuje z pelna swiadomoscia a widac ze niewiele domow w Zielonej Sadyby zostalo wolnych to jest ok.
Gmina powinna skoncentrowac swoj wysilek na budowie drog bo to dramat, chodnikow i oswietlenia bo jest niebezpiecznie a przedewszystkim kanalizacji bo niestety Jankowo nie jest calkowicie skanalizowane a to chyba normalne nie jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kupują bo kierownik im wciska bajki, że obwodnica będzie 700 metrów do inwestycji. A tym czasem będzie prawie, że w ogródkach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jesli istota typu człowiek potrafiaca stac w pionie na 2 nogach trafiajaca z pokarmem do otworu gebowego znaczy ze jest tworem myslacym dlatego nie nalezy zniechecac kogos kto mysli i podoba mu sie usytułowanie inwestycji na Sadybie w KOTLE 2 obwodnic ...tyle w temacie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to bedzie osiedle niepelnosprawnych intelektualnie ;) i cala okolica przylegajaca do OMT tez ma cos z glowa, gratuluje RECE, poprostu rece opadaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Oj tam zaraz niepełnosprawnych,nazwała bym to raczej nieprzyzwoicie podnieconych kawałkiem własnej inwestycji w miejscu mocno napromieniowany różnymi przeciwnosciami
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupujcie bo już się kończy oferta!!!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niepełnosprawny na umyśle jesteś Ty skoro takie rzeczy piszesz;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jest grupa dla przyszłych mieszkańców Zielonej Sadyby na FB
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam JK a jak sie nazywa? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zielona Sadyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Witam. Zielona sadyba. Ostatnio kładli tam przewody do kanalizacji. Wis a vis 3 domu od sadu w wykopie pojawił sie smietnik. Widać, że kiedys było tam jakies wysypisko. Nie wiem na ile Wam to przeszkadza ale moze to jakas podstawa do negocjacji ceny. Lisiarnie chyba juz zlikwidowali. Jak była to w domu bylo ok, ale na zewnarz jak zawialo to ... Generalnie popatrzcie na układ terenu - jak dobrze ppada to macie bajoro na wys. 3 domku od sadu. Aha - no i sad - aktywny i owszem. Ale to oznacza opryski kilka razy dziennie i np ciagle odstraszanie ptakow a to petardami, a to nagranym dzwiekiem sokola .....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry