Firma ZR Konstrukcje to profesjonaliści w najwyższym wydaniu. Prace wykonuje właściciel Zbigniew Rogusz i jego współpracownicy. Stanowią bardzo dobry i zgrany zespój, jednocześnie będąc znakomitymi fachowcami. Prace wykonywali przez cztery tygodnie, w mieszkaniu wybudowanym z tzw. wielkiej płyty. Wykonali remont , kuchni, łazienki i WC, wcześniej usuwając starą zabudowę i glazurę. Dokonali cudu którego nikt wcześnie nie odważył się podjąć. Otóż przełożyli rury wodne z opomiarowanie z kuchennej szachty do WC, wstawiając tam tzw. rewizję. Dzięki pomysłowi Pana Zbyszka zyskałem dużo miejsca na zabudowę w kuchni. Nie musiałem się martwić o zakupy związane z tym remontem. Wszystko zakupił Pan Zbyszek i dowiózł na adres, rozliczając się z rachunków. Nie wspomnę o innowacjach w łazience. Efekt końcowy zaskoczył jakością wykonania i dopracowaniem każdego detalu. Już mam listę znajomych oczekujących na odwiedziny, bowiem wysłane im fotki wprawiły ich w oniemienie i chcą to naocznie zobaczyć. Potwierdzam opinie o tej firmie dotyczące wysokiej klasy umiejętności i talencie, poparte fachową wiedzą i dużym doświadczeniem. Dziękując za wykonaną pracę i atmosferę towarzyszącą podczas prac