Niestety, ale moje drugie podejście do tego banku ponownie zakończyło się ponownie farsą.
16 marzec, pierwszy kontakt, prośba z mojej strony o przedstawienie oferty na kredyt gotówkowy, kredyt firmowy i kredyt hipoteczny. Zostałem poinformowany, o tym jakie dokumenty są potrzebne i że w każdej z tych spraw skontaktują się ze mną odpowiedni doradcy.
17 marzec, wysłanie dokumentów, cisza, brak odpowiedzi ani informacji czy w ogóle dokumenty dotarły.
20 marzec, ponowne wysłanie dokumentów, cisza, a nawet nikt telefonów nie odbiera. Dopiero po godzinie 16 łaskawa pani oddzwoniła, żeby powiedzieć że dzisiaj nie pracuje.
21 marzec, pierwsza odpowiedź, kredyt firmowy może być w wysokości 1 miesięcznej faktury... no szok, serio? 10 lat jestem klientem banku, i to wszystko? nawet nie wiadomo dokładnie co i jak. Prośba o przedstawienie biznes planu i umów b2b na kredyt inwestycyjny. Nadal brak kontaktu ze strony doradcy d/s kredytów hipotecznych.
22 marzec, pobieram samodzielnie raport z BIK, zakładam konto, sprawdzam zdolność, wygląda dobrze, przesyłam pobrane dokumenty do banku. Nadal brak oferty na gotówkowy i hipoteczny.
23 marzec, ponawiam pytania, ile mam czekać na ofertę na hipote