Widok

Jarmark Bożonarodzeniowy

Jarmark Bożonarodzeniowy Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Jarmark Bożonarodzeniowy , 19 listopada 2021 - 24 grudnia 2021 godz. 12:00 - 20:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O bosz... . Znowu. Majngot, najn.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 34

D

Jak można dostać prace na jarmarku
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

I po co

Po co nam jarmark w dobie pandemii przepraszam przecież forsa dla Urzędu musi być no?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 39

ciebie nikt tu nie zaprasza to impreza dla normalnych ludzi hehehehe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

A po to, żeby nie czytać takich głupot o pandemii i odpocząć od tego czym się Pan/Pani nakręca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bez porywu

Byłam na Jarmarku w 2019 niestety ale bez zachwytu i jakoś zraziłam się, większość to było jedzenie zupełnie inaczej wyglądał Jarmark 20 lat wcześniej. Nie licząc iluminacji to dużo jest do poprawy.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 12

Oj

Czas zamykać Jarmark .Niemcy zamykają pani Prezydent.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 23

Trochę magii, kolorowych światełek, świątecznej muzyki, frykasów, ręcznych wyrobów... To przyjemny czas
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3

W lipcu otwierajcie

Co za chlam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 23

a komu to potrzebne? a dlaczego?

jak zwykle bedzie koledowanie i mikolaj przyniesie rozge. komu potrzebny jarmark? na pewno nie mi i ci i bzdzi i kisimy ogorki kazdy z nas wie jak swiatecznie sie je. lulaj ze lulaj az ululasz wszystkie moje komentarze na trojmiejskim portalu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 35

Pięknie

Super :) Będziemy na pewno.
W dobie smutku związanego z pandemia, trochę świątecznej atmosfery, uśmiechów, serdeczności, ciepła i tych zapachów :)
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4

Uwaga na ceny

15 zł za 200 ml grzanego wina? To my już w euro zarabiany? Uwaga na Langosz koło Katowni za 23 zł nawet to słodkie ciasto be grama czosnku nie zbliży się do węgierskiego Langosza. Ogólnie ładnie ale baaaardzo drogo
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Budapeszcie jadłam langosza, który przypominał kawał pieczywa bez żadnych przypraw, totalnie bez smaku, a rok był 2012, więc to nie z przyczyn koronkowych. Widać też się nie postarali, wszędzie można kit klientom wcisnąć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

logiczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie dobrej jakości na jarmarku jest chyba tylko kołacz przy wejściu. Langosz to nie langosz. Currywurst w najtańszej bułce z biedronki bez komentarza, nie jedzcie tego przed zjedzeniem prawdziwego zestawu chociażby w Hamburgu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Herbata za 13 zł

Napisane herbata owocowa malina ...w środku czarna herbata z goździkami i niby sokiem malinowym którego nie czuć. Niesmaczne. Nie nadawało się dla dzieci, oddałam. Nie dość że hiperdrogo to jest to totalny chłam. Okropne miejsce kasa kasa kasa i słaba jakość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Odpalamy Święta" brzmi ordynarnie

a świetlisty tron Św.Mikołaja nie jest przecież głównym tematem Świąt Bożegonarodzenia . Jedynie co można z tego zrozumieć, że jest to impreza handlowa.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda

Drogo.Bardzo drogo.Byłem i się zbyłem
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miłe zaskoczenie.

Nie jest to ateistyczna jak w Warszawie oprawa jarmarku. Używa się słowa "Bożonarodzeniowy", jest symbolika chrześcijańska, kalendarz adwentowy. Może dlatego , że organizuje Gdańsk Archipelag Kultury a nie Krytyka Polityczna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jarmark

Beznadziejny jarmark swiateczney
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

na całym świecie jarmarki to tandeta , bo takie są święta ,a ci mają jedzenie płacą za stoiska

po 8 , 9 tysięcy dlatego jest tak drogo , a czemu chociaż 1 raz w roku nie kupić sobie herbatę za 13 zł. w miłej świątecznej atmosferze z dziećmi oderwanymi od smartfona
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pati

Bylam z dwójką dzieci. Byliśmy też w Gdańsku na Jarmarku, dzieci płakały że się nudzą, karuzela płatna nawet dla osoby dorosłej która musi wejść z dzieckiem. Wejherowo, dziękujemy za super zabawę! Dzieci przeszczęśliwe! Konkursy, quizy z Mikołajem, zdjęcia z nim za darmo. Lodowisko za darmo! Karuzela za darmo! Będę co roku co każdy weekend! Nie ma czego szukać z dziećmi w większych miastach!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Stocznia jest kobietą / spotkanie w ramach cyklu ,,O kulturze przy kawie (7 odpowiedzi)

Jak przebiegała i z czym się wiązała kariera zawodowa kobiet pracujących w Stoczni? W jaki sposób...

Marzec Sopocianek (4 odpowiedzi)

Festiwal zdrowia Babki w kurorcie, warsztaty, projekcje filmów, spektakle, wystawa, spotkania z...

Cleo - 10 lat My Słowianie (22 odpowiedzi)

Cleo, czyli Pierwsza Słowianka RP i kobieta wielu talentów! Z okazji jubileuszu 10 lat od...

do góry