Widok

Jarmark Świąteczny w Gdyni

Jarmark Świąteczny w Gdyni Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Jarmark Świąteczny w Gdyni, 4 grudnia 2021 - 30 grudnia 2021
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jarmark świąteczny w Gdyni

Czytanie tego artykułu zajmuje więcej czasu niż obejrzenie ostatniego jarmarku , który był obok Centrum Filmowego. Bardziej skromnego trudno sobie wyobrazić. Mijając go codziennie spotykałam pojedyncze osoby. Trudno się dziwić bo na stoiskach nie było większości zachwalanych towarów . Nie było żadnych atrakcji kulinarnych (było wino). Zdecydowałam się raz na kupno chleba - w domu stwierdziłam, że czerstwy - oddałam...Zadnych ciekawych upominków itd ...
Może najpierw zobaczyć jakiś jarmark w małym niemieckim miasteczku albo przynajmniej udać się do Poznania ???... Te które były u nas - żenada...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jarmark Gdynia

Gdzie przyjmowane są zgłoszenia wydawców na Jarmark w Gdyni? Wszędzie jest tylko o Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zwykle za późno!!!!! jarmark jak w Gdansku 19.11 do 01.01.2022

Jak zwykle za późno!!!!! jarmark jak w Gdansku 19.11 do 01.01.2022
gdynski magistrat jak zwykle po swojemu, patrzcie jak Gdansk dziala w tej materii i idzcie ich tropem:-) eh.... my zawsze musimy czekac dluzej niz wszyscy inni....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jarmark w Gdańsku do 24.12

A poza tym po co ci wcześniej? W październiku najlepiej zacząć świeta obchodzić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni o wiele mniej stoisk

W Gdyni o wiele mniej stoisk niż w Gdańsku , ale więcej z nich nawiązuje do świąt i ceny są na pewno tańsze ... W Gdańsku jest los z sucharami ,a u nas przepiękna choinka z iluminacjami .... Jednak z powodu pandemii proponowała bym aby stoiska nie były tak ściśnięte obok siebie jak ostatnio chętnie tam pójdę .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jarmark...

i po 8 zł/h za parkowanie auta
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdzie leży Gdynia nie mogę na mapie znaleźć pewnie jakąś dziura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Inne tematy z forum Rozrywka

Cavaliada 2024 (7 odpowiedzi)

Wielkie Jeździeckie Święto po raz trzeci odbędzie się w dniach 1-4.02.2024 w ERGO ARENIE. W roku...

Spotkanie biznesowych babeczek (3 odpowiedzi)

Zapraszamy na kolejne spotkanie NA LUZIE dla biznesowych babeczek! Nowa energia do działania,...

Wieczór autorski profesora Andrzeja Januszajtisa (6 odpowiedzi)

UWAGA, UWAGA, na prośbę Profesora Januszajtisa, zmieniamy datę Wydarzenia: Wieczór Autorski, na...

do góry