Widok

Jarosław Wałęsa kandydatem PO na prezydenta Gdańska

Opinie do artykułu: Jarosław Wałęsa kandydatem PO na prezydenta Gdańska.
Artykuł na temat: Wybory samorządowe 2018

Zgodnie z przewidywaniami Jarosław Wałęsa został dziś oficjalnym kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Gdańska.

Kilkanaście minut po godz. 12, rada powiatu miasta Gdańska Platformy Obywatelskiej podjęła decyzję, że jej kandydatem w wyborach na prezydenta miasta będzie deputowany do Parlamentu Europejskiego Jarosław Wałęsa.

O tym, że Platforma Obywatelska postawi na Wałęsę mówiło się od dawna. Pierwotnie zarząd PO swojego kandydata miał ogłosić wczesną wiosną. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wałęsa tak
Kwiatkowski nie, za nic.
Niech Nowoczesna pomyśli nad prawdziwym frontmenem w Gdańsku.
Bo na razie tylko porządnych ludzi traci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to prezydentura Adamowicza byla takim wielkim sukcesem?Dla niego osobiscie -tak.Dla Gdanska -wstyd. Ogarnij sie kobieto!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdynianka

super szkoda ,że nie mieszkam w Gdańsku na pewno zagłosowała bym na Pana Jarka Wałęsę pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Powrót Bolka zza kulis...

Katastrofa, tatuś Pana Jarosława będzie się panoszył i wstyd będzie gonił wstyd. Dajmy /gdańszczanie/ sobie już spokój z tym towarzystwem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdansk?

Gdzie ten Gdansk,poczatki rock and rolla,kolebka Solidarnosci,miasto ludzi uczciwych,patriotow.Nie ma tego Gdanska.Zbieranina wszelkiej masci cwaniakow i oszustow i grupa zagubionych,zyjacych skromnie.Powiazania budynia z mafia,bolek konfident,najwiekszy szkodnik po 45 ruku,rudy,slawek zegarek,arabski,lewandowski....Co to miasto urodzilo?Mlodzi maja sie za lepszych,niz reszta Polski,WTF?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeglądając internet natrafiłam ostatnio na przerażającą broszurę dla dzieci i młodzieży, którą przygotowała fińska organizacja zajmująca się promocją „tolerancji” oraz sprzedażą antykoncepcji. Jej oficjalnym celem jest „edukacja o dojrzewaniu” oraz „zapobieganie HIV”. W praktyce chodzi jednak o rozbudzenie seksualne najmłodszych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

j23

Bez jaj ,posłem niech sobie będzie bo się z tego towarzystwa nie odróżnia .Ale na prezydenta to wstyd.Jednego już z tej rodziny mieliśmy i wystarczy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomaska nie jest medialna

i nie istnieje w polityce
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najgorszym zlem to wybor Adamowicza

Temu Panu juz dziękujemy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szachy

Polityka w Polsce to gra strategiczna nie misja. Tak jak szachy - czasami poświęca się piona ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dość mam sitwy.

Biją się o koryto. Schetyna chce doić Gdansk. Kilkanaście mieszkań Budynia znamionuje pokaźne konfitury..Nie głosuję na partie ale na nazwiska. Czas na zmiany w Trójmieście.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańszczanka GD.

Czas na zmianę i to na 100% dość szachrajów,złodziejiiiii. czy jest tu jakiś uczciwy kandydat na Prezydenta......nieeeeeeeeeeeeeeeee. i długo taki się nie znajdzie,bo tylko koryto się liczy nie ludzie a to bardzo boli.Mam przykład na sobie jestem samotną matką z dwójką dzieci wynajmuję mieszkanie,płacę duże pieniądze,ale nie mam wyjścia,5 lat temu złożyłam wniosek o mieszkanie socjalne lub kwaterunkowe na dzień dzisiejszy na socjalne za duzo zarabiam,a na kwaterunkowe przekraczam o 50 zł. na osobę,więc proponują mi tebeesy z wpłatą jednorazową 40 TYŚ.Skąd mam taką kwotę wyczarować. Nie dość,że moje życie zaczyna się od 4 rano a kończy się o 22,tj.praca oraz opieka synami.Niby państwo dają 500+,ale otrzymuję na drugie dziecko bo za dużo zarabiam tj.1800 zł.a wynajem mieszkania kosztuje mnie 2 tyś,reszta na zycie,oraz opłacenie syną treningów piłki nożnej,bo warto inwestowaać w zainteresowania synów niż mają kiedyś interesować się papierosami czy narkotykami.interesuję się dobrem dzieci,i życzę tego każdej rodzinie.bo dzieci to nasz obowiązek aby wyrośli na dobrych i wartościowych ludzi,ale miasto tego nie widzi i karze samotne matki ciężką pracą i nie zapewnią nawet mieszkania..ręce opadają na te rządy..ale karma do tych ludzi rządzących wróci z podwójnym nasileniem......rozżalona samotna matka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

I ja nic nie wiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chłopcu chyba wypadek motocyklowy zaszkodził na główkę

rezygnuje z olbrzymich wypłat z Brukseli na rzecz dużo skromniejszej wypłaty w urzedzie miasta.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry