Z deweloperem na początku jest dobry kontakt i poprawne relacje, jednakże im dalej w tym kontakt i relacje się pogarszają. Niestety deweloper zapomniał podłączyć dwóch budynków do kanalizacji sanitarnej przez co odbiór budynków został opóźniony o 8 miesięcy, w których to mieliśmy już oczywiście kredyt ale spłacaliśmy same odsetki zamiast odsetki z kapitałem. Same problemy i strata naszych pieniędzy. Oczywiście deweloper nie poczuł się do winy i nawet nie wypłacił odsetek karnych zapisanych w umowie mimo oczywistego zaniedbań dewelopera. Zmuszeni jesteśmy dochodzić tych odsetek w sądzie. Ponadto budynek nasz przy każdym dużym deszczu był zalewany (hala garażowa). Oczywiście deweloper nie przyznał się do błędów projektowych, po czym wybudował dodatkową studnie chłonną (na którą nie miał wymaganych przepisami decyzji i pozwoleń), a jak zapytałem dlaczego nie ma załatwionych spraw formalnych usłyszałem, że jak nam się nie podoba to w każdej chwili może tą studnię wyjąć i wtedy dopiero będziemy mieli. Arogancja i okłamywanie klientów są na porządku dziennym niestety. Nie polecam.