Widok

Jasień Bulwary

Jasień Bulwary Jasień Kiełpinek Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstała w intensywnie rozwijającej się części Gdańska. Lokalizacja zapewnia mieszkańcom dobre skomunikowanie z całym Trójmiastem. Do Śródmieścia można szybko dotrzeć trasą WZ, natomiast Obwodnica zapewnia sprawne połączenie z bardziej oddalonymi dzielnicami trójmiejskiej metropolii. Infrastrukturę komunikacyjną uzupełniają Kolej Metropolitalna z przystankiem PKM Kiełpinek oraz linie autobusowe z przystankiem w pobliżu inwestycji. W pobliżu zlokalizowane są: wielobranżowe ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

osiedle jasień bulwary

Czy można dowiedzieć się coś więcej o tym osiedlu, terminy budowy,plany mieszkań, ceny itp.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 4
Warto Jsien polecam;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moda na nazwy inwestycji nie przestaje śmieszyć

Proponuję wzbogacić nazwę: "Jasień bulwary and Szadółki open Spa"
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 32
czy to nie jest przypadkiem przemysłowa część jasienia gdzie nie ma nic oprócz nieużytkow, firm, magazynow i stacji benzynowych ?
Czy to jest tam gdzie mi sie wydaje ?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 11
Wydaje się spoko ale jednak trochę daleko od centrum...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Bardzo cicha okolica i blisko do centrum
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wydaje się być fajne kameralne osiedle,dobrze skomunikowane (trasy) i sąsiedztwo z jeziorem jest ineresujCO
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hala garżowa

Brak możliwości zakupu miejsca w hali garażowej do mieszkania dwupokojowego! Skandal! Nie ma chyba osiedla w Trójmieście gdzie nie ma problemów z parkowaniem auta! Kupując mieszkanie chce mieć też swoje miejsce gdzie mogę postawić auto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ponoć ma to coś wspólnego z dopłatą mdm. Miejsca garazowane sa rezerwowane dla mieszkań bez dopłat. Chyba ze zostaną to bedą do ogólnej sprzedaży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie...tez dzwonilem, do malych mieszkan nie ma miejsc w hali...troche nonsensowne.... i do tego miejsca naziemne na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".... to cos nie tak.... :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie ogólnodostępne miejsca to najlepsza z możliwych opcji. Nie mam gwarancji gdzie zaparkuje, ale zawsze gdzieś zaparkuje. Jeśli ma się jedno "wykupione" miejsce i przyjeżdża ktoś znajomy czy rodzina na święta gdzie ma parkować? Miejsc wspólnych praktycznie nie ma, albo są ciągle zastawione najczęściej przez te same auta. Z perspektywy użytkownika i obserwatora miejsce zewnętrzne przypisane do mieszkania czy osoby to nie jest praktyczne rozwiązanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najpierw niech będzie Cię stać na zakup mieszkania bez kredytu na 40 lat a potem wołaj o miejsce garażowe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

kupuję tam mieszkanie - miejsca garażowe nie mają związku z dopłatą mdm, a z ceną mieszkania. miejsca w hali są zarezerwowane tylko dla najdroższych mieszkań.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupuje również i miejsce mam w hali garazowej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ! Jestem zainteresowana tym osiedlem, w sumie to rozwazam takze wiszace Ogrody.

Wiecie moze do jakiej szkoly podstawowej bedzie prznalezec rejonowo to osiedle? Czy tak jak wiszace Ogrody do szkoly w kokoszkach, czy na Jasieniu?

Czy nie obawiacie sie mieszkac polozobych tak blisko wody? Nie znam sie zupelnie, ale jakos tak mam obawy co do tej kwestii.

POzdrawiam przyszlych mieszkancow:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiszące ogrody na pewno są bardziej atrakcyjnie jeżeli chodzi o komunikacje - bliskość pkm, no i oczywiście infrastruktura osiedlowa która jest już gotowa - sklepy bankomaty itp. Jasień Bulwary ma za to bardziej atrakcyjną cenę, i jak dla mnie jezioro to ogromny plus :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za chwile nie zobaczysz jeziora . Już są wyprzedane grunty wokół jeziora pod budowę bloków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

grunty sa obok osiedla i nie zaslonia widoku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzieci z tego osiedla będą chodziły do szkoły na Jasieniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo długo czekałam na tą inwestycję, niestety dużeeeee rozczarowanie. Miejsce mające potencjał, a tu jakieś bloczki z mini balkonikami, "salonem"+kuchnia 22m! Myślałam, że tylko mnie poraziła informacja z miejscami postojowymi, ale jak czytam opinie to widzę, że nie jestem sama! Jak można budować mieszkania z za małą liczbą miejsce w hali garażowej!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile byś chciała zmieścic miejsc parkingowych pod małym blokiem? Moze chciałabyś 2 poziomowy? Zdecyduj sie na inna lokalizację i bedzie lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Realisto a np. platformy parkingowe? Czy nie jest to jakaś alternatywa dla małego bloku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

XD

No ja nie wiem w moim mieszkaniu na tym osiedlu mam 3m na 1,5m to nie jest taki mini balkon xD a salon z kuchnią 22m2 , ja mam 35m2 salon z kuchnią wszystko zależy jakie mieszkanie wybierasz i jaki metraż xD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam serdecznie

do poniedzialku musze podjac decyzje o zakupie mieszkania na osiedlu jasien bulwary
wolalam wiszace ogrody ale bylam druga w kolejce i otrzymalam dzis tel ze ci pierwsi sie zdecydowali :(
kazda opinia bedzie pomocna
pytanie do wlascicieli mieszkan sasiadujacych z winda: slychac jakis halas ?
i pytanie czy czuc szadolki ?
da sie funkcjonowac bez samochodu ?
p.s. interesuje mnie mieszkanie 3 pokoje niecale 45 m kw - sa tu wlasciciele takich mieszkan ?

pozdrawiam i dziekuje z gory !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam mieszkanie na jezioro Jasień czyli po sąsiedzku mieszkają teściowie ..szadilek nie czuć... Bez samochodu spokojnie są autobusy pkm blisko Auchan. Co do windy nie pomogr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

45 metrow i 3 pokoje ? to kiepski pomysl - bedzie jak w puszce. Zrobcie z tego 2 pokoje i bedzie fajnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

taki jest plan :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrób z puszki apartamet

Możesz sobie zrobić ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dym z działek

Szadółek nie czuć nic a nic, wszystko leci w str ujeściska. Gorzej z dymem z działek zimą. Większość tych działek jest zamieszkane przez cały rok, i kopcą w piecach aż strach. Nie wiem czy da się coś z tym zrobić. Poza tym wszystko super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chciałam dać kciuk w górę i zle mi się kliknęło ;)
Mieszkanie kupione, lada dzień odbiór - mam nadzieje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To powinno sie raczej nazywac JASIEN BULWY bo tam rzeczywiscie nic nie ma moze jakies pole ziemniakow co najwyzej. Miasto pewnie tam dojdzie ale dopiero za jakies 10 lat
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16

Dojazd busem i PKM jest.... My już mieszkać zaczniemy, ekipa robi nam mieszkanie. Cisza.. spokój..jest fajnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mam zarezerwowane tu mieszkanie. Jestem już zdecydowana na zakup. Ceny teraz tak poszły w górę. Te podane za m2 na stronie interenetowej są już nieaktualne. Myślę, że to osiedle to dobra inwestycja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiec ile teraz za 1m2?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

5200 około za metr chyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My placilismy tyle przy zakupie, przeplacilismy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

napewno przeplaciliscie bo teraz jest banka, za rok beda sprzedawac tam po 4500
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Przestań powtarzać oklepane opinie, od 3 lat czytam jak to "znawcy" inwestycyjni straszą kolejnym krachem, który jest tuż tuż - ja powiem tylko że w najbliższych latach nie pęknie bańka na nieruchomościach, bo większa jest na rynku długu (obligacji), której krach nie będzie miał takiego wpływu na mieszkaniówkę. Dodatkowo po prostu ludzie pamiętają co się stało w 2008 i wyciągają wnioski, nie zadłużając się nadmiernie (stąd masz np. narzucony wymóg 20% wkładu własnego).
A z drugiej strony pomyślmy tak: do ceny mieszkania teraz dodaj inflację w przyszłości (powiedzmy 10 lat) i rozwój terenów wokół inwestycji, który też podniesie cenę. Zastosowane materiały na Naszym osiedlu są nowoczesne, co też ma znaczenie. Cena wzrośnie. Żeby nie być gołosłownym - dla przykładu wystarczy sobie wyszukać na jakimkolwiek portalu z ogłoszeniami "Gdańsk Jasień" i można zobaczyć, że po sąsiedzku do osiedla Jasień Bulwary jest sobie Jasień Panorama. Wisi tam ogłoszenie z ceną 9500/metr kwadratowy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Analiza taka profesjonalna ;)
A wystarczy, żeby urosły stopy procentowe (od najniższego poziomu w historii) i nagle część osób przestanie akumulować kapitał w mieszkaniach i wróci do lokat.
Poza tym demografia, nawet pomimo intensywnej migracji spowoduje, że liczba mieszkańców Gdańska wzrośnie minimalnie (a w Gdyni i Sopocie zmniejszy się znacznie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jest przeciez szansa w 500 + na to zeby demograficznie to tak zle nie wygladalo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie dzielnice jak Jasień są przyszłosciowe, ukraincy chetnie tam zamieszkaja i bedzie na to popyt. Poza tym miasto bardzo tam inwestuje. Co do demografii to akurat prawda :) Teraz jest wyz demograficzny ludzi 20-30 lat ktorzy bardzo czesto kupuja mieszkania na kredyt. Ale to sie skonczy i ceny pewnie sie unormuja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

jednak sie tu ktos pomylil i kosztuja od 5300za m2 :>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są zdjęcia z lutego na stronie inwestycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry