Widok

Jasień Park Gabrysiak

Polecam dewelopera, korzystaliśmy z usług notariusza którego zaproponował deweloper, koszty przyzwoite okolo (około 800-900 zł) korzystaliśmy również z doradcy kredytowego z polecenia Margo, również OK, można trochę negocjować,mieszkanie oddane z lekkim opóźnieniem (około 30 dni) więc bardzo przyzwoicie, delikatne usterki sukcesywnie poprawione jak w każdej inwestycji, czasami podleci z Szadółek ale to sporadyczne przypadki, jest cicho sąsiedzi przesiadują w garażach, ale 2-3 piwka i wracają do domów :), mieszkamy jakiś czas i póki co jest OK, My jesteśmy zadowoleni mieszkanie 3 pokoje z wykończeniem pod klucz.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 6
 
jakość: 5
 
terminowość: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czekam na odbór mieszkania własnie na osiedlu Jasien Park. Miałabym do Pana pytanie, rownież skorzystałam z opcji "pod klicz" i ciekawa jestem opinii kogoś kto właśnie z tej opcji skorzystał. Czy jest Pan zadowolony z wykończenia mieszkania? Wybrałam ten pakiet podstawowy w większości (jedynie niektóre elementy zamieniłam na droższe) Niestety odbiór dopiero za pół roku, jeśli wszystko pojdzie zgodnie z planem.. Chciałam również zapytać o podaną cenę za notariusza, zapewne cena dotyczy um. deweloperskiej tak? Opinie są bardzo podzielone, przejrzałam wszystkie fora ale myślę że będzie ok :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry