Widok

Jasień Park

Jasień Temat dostępny też na forum:
Jasień Park powstał w spokojnym, ale intensywnie rozwijającym się pod względem infrastrukturalnym obszarze Gdańska. Mieszkańcy osiedla korzystać mogą z zaplecza dzielnicowego Jasienia oraz handlowego Szadółek. Przez ulicę Kartuską szybko można dojechać do centrum Gdańska, a szybki wyjazd na obwodnicę zapewnia komunikację z resztą aglomeracji oraz łatwy wyjazd na autostradę. Projekt inwestycji zakładał realizację łącznie 5 budynków mieszkalnych, w ramach których powstało ok. 250 mieszkań o ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JASIEŃ PARK

Deweloper przesunął właśnie odbiory na koniec września 2012. Wcześniej zachęcał do kupienia mówiąc, że odbiory nastąpią w Styczniu 2012. Niestety niespodziewanie się przesunęło... Skąd my to znamy ??:>
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

:)

Bardzo ładne osiedle!! Polecam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bardzo kiepskie wykończenie - nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kameralne osiedle

Polecam jeśli ktoś szuka kameralnego osiedla, obsluga mila i cierpliwa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jasień Park

Piękna architektura budynków, ciekawe aranżacje mieszkań, kilka standardów wykończenia pod klucz. Polecam, właśnie rozpoczęto budowę kolejnego budynku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budynki dobrze wykonczone w czesci wspolnej

Duzo miejsc parkingowych nieodplatnych na osiedlu, dojazd troche utrudniony przez rozkopana ul. Leszczynowa ale mam nadzieje ze deweloper sie postara i ta ulice zrobi po zakonczeniu inwestycji. Co do odbiorow owszem jest poslizg ale lepiej niech deweloper dobrze i solidnie wykonczy budynek niz ma to robic pospiesznie a co za tym idzie niedbale
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakość tych budynków jest masakryczna. Budynek nr25 jest po odbiorze części wspólnych i lista usterek jest niekończąca się ....nie wspomne o mieszkaniach ....dramat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obsluga u dewelopera masakra. Jak zaplacisz nie istniejesz u dewelopera...Inwestycja ciekawa ,ladna niezle wykonana ,ale czy warta nerwów,to zostawiam kazdemu do własnego przemyślenia...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Plan osiedla .

hmmm... było różnie ale efekt końcowy zadowalający, mogę powiedzieć, że oboje z mężem jesteśmy zadowoleni z inwestycji i nie możemy doczekać się efektu końcowego mam na myśli sieć ścieżek spacerowych, rowerowych, miejsca rekreacji wspólną dla mieszkańców strefę grilla i nowoczesny plac zabaw dla osiedlowych pociech.
Mam nadzieję, że deweloper wywiąże się w 100% z obiecanych nam terenów zielonych . Polecam jeżeli ktoś ceni sobie spokój i ciszę .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry