Widok

Jasminowy Stok 65,67

Karczemki Storczykowa Temat dostępny też na forum:
Witam, prosze o opinie na temat mieszkan na tych budynkach, jak wyglada sprawa oplat/ administracji, jak sie mieszka itp. ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pojecia nie mam. Nie znam numeracji. Natomiast jezeli jest to w poblizu Storczykowa 16 to mieszkaja tam tak glosne bachory ze okna po sasiedzku nie otworzysz w lecie. Ciagle wrzaski, jeki, jakies wycie. Totalna patologia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Patologia? Dzieci, które się bawią na trawniku nazywasz patologią? Jasne, lepiej dać im smartfony do ręki albo niech przez cały dzień oglądają bajki. W tym bloku ja mieszkam i uważam, że jest bardzo przyjemnie. Akustyka w mieszkaniu jest rewelacyjna, w ogóle nie słyszę sąsiadów, a podejrzewam mną mieszka rodzina z trójką dzieci. Szczerze polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Autokorekta. Po de mną mieszka rodzina z trójką dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Musisz byc głucha jak pień. Psa ktory ciagle wyje pewnie tez nie slyszysz ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

2231 - jak doszukujesz się patologii na tym osiedlu i twierdzisz że takowa jest, to radzę Ci jej szukać u siebie w mieszkaniu bo raczej nigdzie indziej jej nie znajdziesz. Osoby narzekające na bawiące się dzieci to najgorsze co może być ! Brak słów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chodzi o mieszkanie poddaszowe w tej inwestycji? Jeśli tak to nie polecam zakupu, nie da się dogadać w tej kwestii z deweloperem. Po miesiącu zrezygnowaliśmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dogadać tzn ? co do ceny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jaśminowy Stok

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry