Widok

Jazda z Gdyni w stronę Opery Bałtyckiej (po godzinie 16).

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Czy jadąc ulicą Grunwaldzką z Gdyni Głównej do Gdańska na wysokość Galerii Bałtyckiej i Opery Bałtyckiej (Hallera->Kliniczna->Marynarki Polskiej) jest zwykle korek? Czy ruch jest stosunkowo płynny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dosyć często, po 16, korek jest od Leroya albo i wcześniej (Olivia), do Podwala Przedmiejskiego (a często i dalej)
Zdarzyło mi się jechać, po 16 własnie, półtora godziny z Galerii Bałtyckiej na Orunię :/
Korek minimum to od Żaka do Miszewskiego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pięknie dziękuję za odpowiedź. A wiadomo coś jak wygląda droga od Ergo Areny, w stronę Wrzeszcza, Aleją Rzeczypospolitej? Ruszając o 16:10 z Gdyni muszę się dostać na 17:15 na PGE ARENE (okolice - ul. Narwicka), stąd moje pytania. Jakiś Gdańszczanin pomoże?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem Gdańszczaninem, ale w tych godzinach to jest mało prawdopodobne, żebyś zdążył......ale jakby Ci się udało to od razu zajdź do jakiś kolektury lotto i zagraj....a może wygrasz :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rowerem i jeszcze 20 minut na kawe zostanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
20km....to musiałbyś jechać średnio 60km/h
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to mnie nie pocieszyliście :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zasymuluj sobie trasę w googlach...teraz o 14-tej pokazuje czas przejazdu przy bieżącym natężeniu około 40 minut.....zobacz jak jest między 16 a 17tą....może nie będzie tak źle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od Ergo do PGE nie walisz przez Rzeczypospolitej, tylko odbijasz w Piastowską, Dąbrowszczaków, Czarny Dwór i Zieloną Drogą. Tu droga w miarę na luzie. Tyle, że musisz do Ergo dojechać - a o tej porze Sopot stoi na bank a i Zwycięstwa w Gdyni dosyć często się korkuje.

Jedyna realna opcja to SKM i tramwaj ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Letnica

Osiedle Latarników (28 odpowiedzi)

Osiedle powstaje w szybko rozwijającej się pod kątem zabudowy mieszkaniowej części Gdańska....

Porto (18 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko plaży w Brzeźnie oraz brzeźnieńskiego parku, a także terenu...

Nowa Letnica (192 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

do góry