Widok

Jeden, jeden, dwa

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Jeden, jeden, dwa.
"Jeden, jeden, dwa" Spektakl edukacyjny dedykowany widzom w wieku 4-9 lat. Spektakl gramy w specjalnej ofercie promocyjnej z okazji Dnia Babci i Dziadka! Historia opowiada przygody dwóch braci, którzy zostają sami w domu. Podczas zabaw i sprzeczek dochodzi do sytuacji, w której chłopcy zmuszeni są wezwać pomoc. Sceny z przygód chłopców przedstawione są w zabawny sposób tak aby dzieci ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem z córką na premierze - zaangażowanie aktorów i reszty ekipy oraz umiejętność wciągnięcia dzieci do współpracy robią wrażenie. Pełen szacun! No i atmosfera - maluchy przejęte tym, co oglądają, a rodzice ubawienie na maxa. Ja szczerze polecam!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super spektakl! Synek zadowolony. (Rodzice też). Dzieciaki są blisko sceny, nie muszą siedzieć na krzesełkach. Świetni aktorzy, fajna atmosfera. Polecamy!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gorąco polecam

Historia dwóch chłopców została przedstawiona w tak interesujący sposób, że wszystkie dzieci na widowni nie mogły oderwać oczu, a dorośli śmiali się przypominając sobie swoje dzieciństwo. Ponadto naprawdę wartościowa treść edukacyjna. Osobiście bardzo polecam i czekam na kolejne spektakle MOSTu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry