Widok

Jedna z lepszych restauracji w Sopocie

Polecam gorąco! Byliśmy ze znajomymi i dziećmi. Wygoda, przestronność, intymność to pierwsze co da się odczuć po przekroczeniu progu tego klimatycznego miejsca. Niewiele restauracji w Trójmieście ma taką przestrzeń aby z łatwością można dotrzeć do każdego stolika z wózkiem. Plac zabaw dla dzieci oraz kącik malucha i minibilard dla starszaków sprawiają, że rodzice bez zakłóceń mogą cieszyć się posiłkiem. Przystawki, dania główne wyśmienite. Doskonała herbata firmowa i najwyższej jakości kawa.Desery przepyszne. Mimo solidnego objedzenia nie mogliśmy się powstrzymać przed degustacją kolejnych rarytasów. Obsługa fachowa i uśmiechnięta. Nareszcie znalazłam miejsce, gdzie wszystko smakuje również naszym małym dzieciom.Co ważne jedzenie jest nie tylko pyszne, apetycznie podane, ale też zdrowe, bez wzmaczniaczy i ulepszaczy smaku.Polecam zarówno na rodzinny obiad, towarzyskie śniadania, jak i romantyczną kolację.Gratuluję Zespołowi stworzenia tak miłego i profesjonalnego miejsca.Nie mogę doczekać się Chrzcin, które zaplanowałam w Pomarańczowej wiosną.A! co fantastyczne,lokal znajduje się w hotelu, więc można na imprezę zaprosić gości spoza Sopotu i zafundować im pobyt z widokiem na morze.
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za ciepłe słowa i zapraszamy ponownie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry