Widok

Jednak można

Przejażdżki traktorzystów z podniesionym pługiem niby odśnieżający, spowodowały tylko to, że Bojano tonęło i tonie w śnieżnej brei. Dziś operator koparko ładowarki pokazał, że można odśnieżyć drogi. Proszę osoby kompetentne i odpowiedzialna za utrzymanie dróg aby brały pod uwagę opinie mieszkańców.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za to co się działo w sprawie odśnieżania powinien ktoś odpowiedzieć. Czas pogonić odpowiedzialnych za ten cyrk
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry