Widok

Jedno 3miasto, a rozni ludzie?...

Czy tylko ja mam takie wrazenie, czy w Gdansku sa zupelnie inni ludzie niz w Sopocie, a ci z kolei roznia sie tez od tych z Gdyni?...
Nie wiem czemu mi sie tak wydaje... I z przykroscia musze stwierdzic, ze w Gdansku jest najwiecej 'shitu' za przeproszeniem....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza sie. Masz calkowita racje.
Gdansk najgorszy z tych 3 miast.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez przeasady... zalezy na kogo sie trafia. mieliscie to nieszczescie trafic na dziwne osoby ale nie nalezaloby uogolniac na cala populacje Gdanszczan... to chyba troche krzywdzace co?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam tu w Gdansku duzo lat bo z 20 juz i zaobserwowalem to samo co dziewczyna ktora zapoczatkowala watek.
W Gdansku mieszka glownie buractwo/kozactwo/plebs umyslowy- niedowartosciowany i zawistny :(
W Gdansku mieszka najwiecej biednych ludzi i stad tacy ludzie.

Gdynia-Centrum to inni ludzie. Zdecydowanie blizej im do Sopotu niz do Gdanska.

W Sopocie inny swiat - weseli, zyczliwi ludzie, spokojni, z klasa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie -
Sopot ---> ludzie z klasą - dlaczego??? - wiadomo chodzi o pieniądze - sopot to miasto zamożnych ludzi, rodzice wysyłali dzieci za granice i od razu zmienie sie tolerancja i podejście do zycia :), nie masz wiekszych zmartwien(w tym finansowych) od razu jestes radosny :))

Gdańsk --> buractwo!!! Nawet jak pojdziesz do Barbadosu jest tragedia - kolesie koszulki wpuszczone w spodnie, laski w błyszczących topach.

Gdyni nie znam za bardzo, ale porównajmy Grunwaldzka we Wrzeszczu i Świętojańską i wszystko juz wiemy

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co sie dziwic? to sa trzy odrebne miasta. tak w gruncie rzeczy. ale nie uwazam, zeby gdanszczanie byli z najgorszego gatunku, tak jak uwazacie. tez sa tu fajni ludzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem to prawda, ze 3-miasto jest bardzo zroznicowane pod wzgledem spolecznym. Wynika to prawdopodobnie z tego, ze w Gdyni oraz w Sopotcie mieszka duzo ludnosci autochtonicznej, a prawdziwi Gdanszczanie zostali wymordowani lub wypedzeni przez 'Wyzwolicieli' . Na ich miejsce sporowadzono glownie ludnosc z Mazowsza, Podlasia, Kieleczczyzny oraz Kresow Wschodnich. Nie mozna generalizowac, ale duza czesc tych przybyszow byla raczej malo cywilizowana. Tak,te cale buractwo i dresiarnia oraz ultrakatolicy - to przewaznie potomkowie tych przesiedlencow...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt.. zgadzam sie ze w Gdańsku są sami "pozerzy". Przykro mi stwierdzać ten fakt ale niestety tak jest. Ja mieszkam w Gdyni i tu całkiem inaczej sie ludzie traktuja.. Tu panuje koleżenstwo itd.. Nie ma tak czy Arkowcy czy Lechisci.. a co to zalezy od jakiegoś niby kibca czy jak?? Niestety ale Gdańsk nie umie usznować że kazdy ma prawo być kibcem czego chce. Ludzie z Gdańska głównie młodzież to cpuny, palacze i alkocholicy.. niestety ale tak jest. Sopot to najbardziej z trojmiejskich miast , miasto z klasą. Tam ludzie wiedzą czego chcą.. czyli Kolezenstwa, dobrej zabawy, unikają kłotni. Nie dziwie sie.. Sopot Najlepszy --> Potem Gdynia na koncu-->> GDANSK!! taka jest moja opinia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm nie wiem czemu macie takie dziwne i złe oponie o Gdansku moze to wyniki z tego ze Gdansk jest najwiekszy w 3miescie i mieszka tutaj najwiecej ludzi i to nie tylko Gdańszczan bo ciagle sprowadzaja sie ludzie zewszad, co do mlodziezy to racja - jest duzo dresow złodziejaszkow i inne elementy spoleczne ale sa tez normalni mlodzi ludzie tylko o takich oczywiscie nikt nie slyszal bo jak ktos Cie okradnie w Gdansku to od razu mowisz: w Gdansku mieszkaja same złodzieje...no coz....Gdansk jak dla mnie jest najlepszy z 3 miast Trójmiasta i nie dlatego ze tu mieszkam ale po prostu oferuje najwiecej mozliwosci jak dla mnie, a co do ludzi to chyba zdazylem sie przyzwyczaic.....SOPOT, bardzo fajne hmm wlasnie miasto czy co? nie wiem jak to nazwac ale niech bedzie miasto :) Fajny klimat, spokojnie w miare chociaz nie odwazylbym sie pojsc sam w boczną uliczke Monciaka czy tez jakas ciemna ulice poza głowną arterią Sopotu bo tam tez jest pelno "elementów spolecznych" czekajacych na nasze portfele :P Sopot i Sopocianie maja etykietke "wporzo ludzi" bo Sopot sie rozwija, jest nastawiony glownie na turystow bo co innego mozna robic w Sopocie jak nie szukac kasy u przyjezdnych :P i chociaz z tego faktu ukazuje sie ta dobroć sopocian, a Gdynia....nie znam zbyt dobrze i nie przepadam zbytnio ale dla mnie najgorsze z 3miasta miasto, jakos niby ładnie ,wszystko pieknieje ale klimat Gdyni mi nie odpowiada , moze ma na to wpływ fakt ze jestem kibicem Lechii i nie przepadam za miastem Gdynia.....

1.Gdansk 2.Sopot
3.Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mhy...dośc skomplikowany temat poruszyłaś. Przebywałam w Gdyni 6 lat, podobały mi się wieczne koncerty, ale w sezonie letnim oczywiście, bo zima sie tam nic nie dzieje. Fajny jest Skwer i Bulwar, no i Teatr Muzyczny, Kamienna Góra. wiele miłych wspomnień z tamtego okresu, ale bez żalu przeprowadziłam sie do Sopotu. Uwielbiam piesze wedrówki, stąd bardzo podobała mi się Łysa Góra i tamtejsze szlaki, które prowadzą na Pachołek i w wiele innych ciekawych miejsc. Nie wspomnę o Monciaku i molo, atrybuty Sopotu.W Sopocie też stawiałam moje pierwsze kroki na uczelni Wydziału Prawa. Miłe wspomnienia, choc rano nic oprócz starszych ludzi i wiejącego wiatru, w sezonie za dużo wczasowiczów. W Sopocie jest ciekawy, niepowtarzalny klimat knajpek, np. ArtDeco, Kawiareton, czy na plaży przy teatrze Osieckiej.Teraz od roku mieszkam w Gdansku i za nic nie przeprowadziłabym sie z powrotem do Gdyni czy Sopotu. Jest tu niepowtarzalny swoisty klimat, coś co sprawia, że chce się być.Nie brakuje tu teatrów, koncertów, miejsc do zwiedzania. jest piekna trasa rowerowa wzdłóż plaży z Brzeźna do Sopotu i jeszcze mają ją wydłużyć. gdy ktos lubi ćwiczyc polecam klub Gymnasium, świetni trenerzy i porządna obsługa. To prawda jest jedno Trójmiasto i będą różni ludzie, tak jak są różne miejsca, ale nie można dzielić ludzi na gorszych czy lepszych tylko dlatego, że mieszkają w danej miejscowości.Pozdrawiam Wszystkich z Gdanska:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj można dzielić ,można...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak za bardzo nie znam ludzi z Sopotu, ale słyshałam że w Gdańsku same ćpuny. Ja jestem z Gdyni (Witaj Malutka Blondi!) i czuje się tu tak w kit. Myśle że najbardziej zrąbaną opinie w Gdyni ma Chylonia :<
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pochodze z Kujaw, całe dzieciństwo spedzilem w Kamiennej Gorze, mieszkam w Niemczech a mam postawiony dom w Gdansku, Trójmiasto jest wyjątkowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

System CRM w firmie (94 odpowiedzi)

Czy w swojej firmie macie jakieś systemy, które wspierają waszą działalność? Coś, co zapewnia w...

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...

do góry