Widok

Jeep Compass

Pan Piotr Wiśniarowski handlowiec z salonu Auto Plus, to on spowodował moje zainteresowanie marką Jeep. Odwiedzając salon na Hallera tak po prostu bez większego przekonania do marki ale z ewidentną potrzebą zakupu czegoś w tej klasie aut trafiłem właśnie na tego Pana.
Otrzymałem pełną wiedzę w czasie jaki na to potrzebowałem, nikt mnie nie gonił, nie załatwiał innych spraw zaproszono mnie odrazu na jazdę próbną niby wszyscy tak robią ale w innych salonach dało się usłyszeć "akurat nie ma auta", "ktoś zabrał kluczyki " i takie pierdoły.
Oferta leasingu jaką mi przedstawiono a w szczególności całkowite załatwienie za mnie wszystkich formalności w połączeniu z bardzo dobrą ceną spowodowały , że od marca 2014 roku jeżdżę fajnym autem na które być może wcześniej nie zwróciłbym nawet uwagi.
Ale żeby być w zgodzie z faktami to dopowiem iż przed wizytą na Hallera byłem u innego przedstawiciela marki jeep w trójmieście. Tam niestety handlowiec nie wstał nawet zza biurka, nie miał na salonie Compassa (co prawda nie jest to może jego wina) próbował zainteresować mnie grandem mówiąc może pan wsiąść auto jest otwarte i nawet nie wspomniał, że istnieje Compass dwa razy tańszy
..
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

My również dziękujemy za tak sprawną i miłą transakcję. Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry