Widok

Jeśli Urodziny - to tylko w MK Bowling

Ostatnio miałam przyjemność zorganizować 3 imprezy urodzinowe dla swoich najbliższych. Skorzystaliśmy z bogatej oferty, jaką miała jedna z trójmiejskich kręgielni - MK Bowling ( w Manhattanie). Pierwszą rzeczą, którą musze pochwalić - to bardzo dobry kontakt z obsługą kręgielni ( ogromne brawa dla Pana Macieja).Dla mnie sporym ułatwieniem okazał się też formularz na stronie - gdzie mogłam w przejrzysty sposób zamówić to co mnie interesuje.Poza tym musze pochwalić też kuchnię - pizza jedyna w swoim rodzaju, podana na cieniutkim cieście..przepyszne przekąski. Jednym słowem zabawa w kręgielni jest przednia, a czas upływa tam w mgnieniu oka. Bardzo podobała mi się również obsługa animatora, który nie tylko wytłumaczył zasady gry, ale pomalował buzki, pokroił tort... Myślę, ze takie urodzinki zorganizowane w kręgielni na długo zostaną w pamięci moich Pociech. A ja z prawdziwą przyjemnością wróce tam nie raz. Gorąco polecam fajne miejsce, niespotykany klimat
Moja ocena
obsługa: 6
 
wyposażenie: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najsłabsza kręgielnia w 3mieście z obsługą na poziomie osiedlowej budy z piwem z przed 15 lat. Nie pomoże dodawanie sobie opinii udając klientów. Zacznijcie się starać a ludzie sami zaczną pisać o was dobrze i nie będziecie musieli pisać sobie pozytywnych komentarzy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry