Widok

Jeśli chcecie mieć problemy to polecam

Kiedy pierwszy raz przyszłam do szkoły, pewna pani właśnie rozwiązywała z nią umowę i wyraża się o niej jak najgorzej. Niezrażona tym faktem zdecydowałam się podjąć naukę. Na zajęciach niewiele się nauczyłam, osoby, które wraz ze mną na nie uczęszczały, reprezentowały sobą niewiele. Jednak największe kłopoty zaczęły się, kiedy chciałam z nauki zrezygnować. O sposobie rozwiązania umowy można dowiedzieć się jedynie osobiście, co powoduje przesunięcie w czasie złożenia koniecznych dokumentów. Na dodatek brak motywacji czy brak postępów to nie powody, by zrezygnować, chyba, że chce się szkole zapłacić odszkodowanie. Kiedy wreszcie doczekałam się decyzji, przez niekompetencję osoby pracującej w biurze podałam swój numer konta, nie numer konta kredytowego. Nie byłby to problem, gdyby nie fakt, że zamiast deklarowanych dwóch tygodni, na przelew czekałam... przepraszam wciąż czekam, miesiąc, sprawa ruszyła po mojej interwencji. Szkoła nie spłaciła rat, przez co wyląduję na liście dłużników, a jeśli do jutra z własnych pieniędzy nie spłacę zaległości, naliczone zostaną kolejne odstetki, których szkoła nie spłaci, bo podałam swój nie kredytowy numer konta.
Moja ocena
EMPiK School Wrzeszcz kategoria: Szkoły językowe
obsługa: 1
 
oferta: -
 
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
Miałem podobne przeżycia z tą "szkołą angielskiego", nie dość że niekompetentni nauczyciele to przy rezygnacji z kursu były ogromne problemy, czytaj dodatkowe koszty wypisu!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam serdecznie!!! Zgadzam się z powyższą wypowiedzią w 100%!!! EMPIK SCHOOL to naciagacze i wileka niekompetencja, która ze szkołą nie ma nic wspólnego!!!Tak to jest, gdya zakłada się firmę wyłącznie dla zysku, nie przejmując się klientami!!!!Gdy tylko chciałam zrezygnować z usług tej firmy zaczęły się moje problemy!!!!Pani Kierownik przyjęłą moją rezygnację, informując mnie, że, wszystko jest załatwione i teraz musze tylko czekać aż bank sie do mnie odezwie...EMPIK powinien zgłosić do banku moją rezygnację, a tak sie nie stało!!!!!!!!!!!!!!w WYNIKU TEGO MUSIALAM ZAPŁACICĆ KOLEJNĄ RATĘ, COĆ JUŻ NIE CHODZIŁAM NA ZAJĘCIA I WYLĄDOWAŁAM NA LIŚCIE DŁUŻNIKÓW!!!!!!!!!!!!!oSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED SZKOŁĄ ĘMPIK W GDYNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Identyczna sytuacja! Empik w Gdyni - Umowa rozwiazana 18 stycznia - dzis jest 9 marca, wciaz przelew nie zostal zrobiony!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
A dlaczego o empiku w Gdyni piszecie ludzie pod empikiem Wrzeszcz???
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
cyt "osoby ktore ze mna uczeszczaly reprezentowaly soba niewiele" ;)
super komentarz ale chyba nie na temat.Za slaba grupa przenies sie na poziom wyzej. Druga sprawa jest p-dobnie oczywista, nastepnym razem przyjdz podpisywac jakakolwiek umowy z rodzicami PAMIETAJ co dwie glowy to nie jedna!Na pewno dacie rade razem przeczytac warunki umowy.
Jak dla mnie ok szkola jak szkola, jak ktos chce to sie nauczy a czasy kiedy nauczyciel "targal" za uszy juz dawno minely..chyba ze niektorzy za nimi tesknia...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
jarku jarku...PAMIETAJ, nie madruj się tak, jak nie miałeś styczności z próba wypisania sie z tej bandyckiej szkoly. Ja mam dokladnie takie same problemy z rozliczeniem jak wyzej opisane. Po pierwsze, tez mialam grupe, przy której niczego sie nie nauczylam, to oczywiscie nie wina grupy ani prowadzacej, ale szkoly i jej złego dobrania uczniów, a Twoja bezcenna rada "przenies sie na poziom wyzej" u mnei by nie poskutkowala, bo godziny grup z wyzszych poziomow odbuwają sie w godz16-17, osoba pracujaca jak ja niestety nie da rady. Druga Twoja cenna rada z przyjsciem z rodzicami - przeczytaj swoja umowe jesli taka masz, widzisz cos konkretnego na temat warunkow wypowiedzenia umowy?:) bo ja nie. Poza tym przed podpisaniem umowy pytalam pania jakie sa warunki, powiedziala tylko ze 1-miesieczny okres wypowiedzenia. Bzdura. Jak przyszlo co do czego, dokumenty zwiazane z powodem rezygnacji (np. przeprowadzka - przynies umowe najmu, przenosza cie z pracy do innego miasta? przynies potwierdzenie z zakladu pracy), ODSZKODOWANIE-tak, jest o tym mowa, ukryta w jednym z paragrafów o umowie cywilnej - sory tu nawet rodzice nie pomoga, chbya ze sa prawnikami i znaja kodeks cywilny na kilkaset stron:) przestrzegam wszystkich przed ta złodziejska szkola!! oszusci!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
co ma piernik do wiatraka. następnym razem czytaj umowę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry