Fakt,część nauczycieli jest miła,ale większość z nich wliczając w to panią dyr.,panią pedagog nie wykazuje tolerancji tj. nie liczy się ze zdaniem ucznia chociażby nie wiem jak racjonalne argumenty podawał. Może brzmi to "trochę" subiektywnie, ale taka jest prawda-z góry zakładają że to oni mają rację, a tak nie jest.Miałem okazję przekonać się na swoich kolegach i koleżankach(NIE koniecznie dresiarzach)i na mnie że ich zdanie to ich zdanie i nawet jeśli należą do samorządu do mają lepiej nic nie mówić,bo i tak im ten pomysł nie wyjdzie.Owszem może są tam fajni nauczyciele jak p. W. od histy,który chociaż naprawdę zadaje trudniejsze zadania i filozoficzne pytania na sprawdzianach to robi to dla dobra ucznia i świetnie mu to wychodzi. Jest też oczywiście p. od chemii,która lubi czasem pożartować,no i oczywiście p. d. i p.G.Mogę dodać też miłe słowa na temat ks. M., który prowadzi zajęcia religii i chociaż niezbyt lubię księży to jest on osobą godną zaufania z własną wiarą (której nie podzielam ale i tak to b. dobra osoba ;] ).Sama szkoła do bani-prehistoryczne komputery,małe korytarze,brak sali gim. obiecanej od 27 lat. Jeśli masz inny wybór to z niego