Skoro mamy biegać rodzinnie w skarpetach winno się obić wszelkie schody wykładziną. Gres powoduje, że ciągnie w stopy, jest ślisko i niebezpiecznie podczas zawadzenia o stopień. To samo dotyczy innych powierzchni komunikacyjnych bez wykładzin. Poza tym mało widoczni tzw. obserwatorzy (opiekunowie) dzieci swobodnie biegających po konstrukcjach. mam doświadczenie w branży i sądzę, że Loopys kładzie niewielki nacisk na obserwację. Skupia się należycie na obsłudze atrakcji ale opiekunowie są zbyt bierni. Nie zwracają uwagi na kwestie bezpieczeństwa w zachowaniu bawiących na konstrukcjach. Kolejna kwestia - elektronika. raz pika raz nie pika przy zbliżeniu. skąd mam wiedzieć ile wydałem kasy. Mam sobie zapisywać na kartce?? Skąd mam wiedzieć, że należycie mnie policzono w ostatecznym rozrachunku etc. etc. 3 os. rodzinie wystarczy jeden chip (reszcie opaski z kodem). Dziecko ma zbyt wąskie ręce aby chip łatwo się nie zgubił. Jeśli chipy to tylko z małym wyświetlaczem z info o nabitej na chip kasie!