Widok

Jest super!

Ta szkoła jest świetna!
Placówka jest zadbana.Nauczyciele dobrze uczą, są fajni i towarzyscy, jak czegoś nie rozumiesz zawsze wytłumaczą , nie którzy pedagodzy w ogóle nie krzyczą.Dużo można się na lekcjach nauczyć.Zajęcia dodatkowe(jest ich dużo) są super ,na kółku historycznym gramy w różne gry typu: logiczne , historyczne itp., na kółku plastycznym robimy kreatywne prace na różne konkursy.Są również dodatkowe lekcje z języków(angielski,niemiecki,polski).Komputery są nowe , szkoła posiada bibliotekę wyposażoną w mnóstwo książek i kilka komputerów.Sala gimnastyczna jest wystarczająco duża , chociaż przydałaby się większa ,kilka sal lekcyjnych wyposażonych jest w tablice multimedialne.Szkoła posiada duże boisko na dworze oraz bramki do grania w piłkę nożną , plac zabaw dla najmłodszych.Placówka wyposażona jest również w dużą szatnię i jadalnię.Obiady są bardzo dobre i tanie.Obsługa sympatyczna.Szkoła ma monitoring na całym jej obszarze.
Pozdrawiam , i myślę , że pomogłam :-)
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 5
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
haha, dobre. To chyba pisał pracownik tej szkoły. Ta szkoła jest okropna, panuje tom ciężka atmosfera, dyrektorka wydziera się na wszystkich: uczniów, nauczycieli, pracowników. Wszyscy tam pracują za karę co się odbija na uczniach niestety.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry