Widok

Jest źle :) mega źle

Od ochrony usłyszeć "wypie**alaj" to tam nic szczególnego. 3 razy z ekipą studentów chciałem tam wejść 3 razy się nie udało z czego 2 razy ochrona była mega chamska. Klub studencki powienien dawać świadectwo tego, iż studia kształcą ludzi inteligentnych, kształcą przyszłą inteligencje ! PG sama pod sobą dołki kopie nie tyle tym, że mogło im się zdarzyć zatrudnić takich chamskich ludzi, ale tym, że ich jeszcze usprawiedliwiają !

Nie ma usprawiedliwienia dla braku szacunku dla drugiej osoby, która zachowuje sią odpowiednio. A to, że czasami ktoś chce wiedzieć czemu wylatuje i pyta się o to w sposób odpowiedni nie obliguje waszych "ochroniarzy" do chamstwa.
To, że możecie wyprosić z klubu bez podawania przyczyny nie znaczy, że Wasi ''ochroniarze'' muszą robić w to w sposób wulgarny.

Nie macie prawa traktować ludzi w ten sposób i usprawiedliwiać swoich "ochroniarzy".
Moja ocena
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
lokalizacja: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ochrona zachowuje się adekwatnie do towarzystwa zebranego w kwadratowej. Kto tam chodzi- każdy wie- jest źle, mega źle.
"Bydło" to mało powiedziane.
Ja pozdrawiam Panów ochroniarzy i bardzo im współczuję tego typu pracy.
P.S. W kwadratowej byłam raz, 15 min. zobaczyłam "pięknie bawiące się towarzystwo" i moje piękne nogi więcej tam nie postaną.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry