Widok

Jestem bardzo zadowolony

Jakość obsługi, adekwatna do klasy sprzedawanych produktów. Bardzo wysoka kultura, a przy tym spokój, pewność siebie i pozytywna swoboda Pracowników, dzięki czemu w salonie jest przyjmna atmosfera, bez korporacyjnego bufoniarstwo znanego z innych salonów (nie tylko tej marki).
Nie ważne czy przychodzi się popatrzeć czy kupić samochód za 500 000 zł, zawsze jest się miło tam zjawić i poprostu porozmawiać. Polecam
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

RW. Autoryzowany serwis Wittman, to po prostu zart

Proszę Państwa dwa lata temu przy wymianie oleju w silniku po 60 tys. mercedes zaleca wymianę oleju w skrzyni. Oczywiście nawet nie poinformowano mnie o tym. Sam do tego musiałem dojść. Rok pózniej naprawa radia i stwierdzenie ze należy podjechać w krótkim czasie wymienić koncówki, które odpowiadają za podnoszenie auta. Po ich wymianie za dwa tygodnie wyciek oleju z silnika. Wymiana uszczelki i miało pomoc. Niestety nie pomogło. Powrót do autoryzowanego serwisu. Stwierdzono awarie wymiennika cieplnego. Oczywiście wymiana. Pomogło. Za dwa tygodnie powrót lusterko lewe tak się składa za zatrzymuje się na szybie i lakierze. Naprawa 1800 zł. Wymiana ramienia lusterek.
Razem wszystko zamyka się ledwo w kilkunastu tys. W jednym miesiącu.
Resztę zostawiam Państwu do przemyślenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry