Widok

Jestem mile zaskoczona.

W trójkę odwiedziliśmy klub, bo przyznam się był nam "pod ręką", po trasie spaceru. Po wejściu do środka od razu urzekł mnie wystrój i fantastyczny anioł na ścianie naprawdę wart nazwy lokalu. Muzyka lekka, taneczna ale co mnie urzekło, że DJ (DJ Buźka) doskonale czuł ludzi i trafnie dobierał repertuar, czuło się zawodowca, a ten Jego głos... Nic chaotycznego, wszystko przemyślane. Przy barze znakomita, uśmiechnięta ekipa barmanów. Oni chyba lubią tą pracę. To się czuło i udzielało wszystkim. Świetna atmosfera. Na pewno tu jeszcze wrócimy. Brawo.
Moja ocena
obsługa: 5
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Witam serdecznie Panie,

nic dodać nic ująć, jest nam niesłychanie miło gdy Goście klubu dobrze się bawią i doceniają pracę naszej ekipy. Staramy się by oferta nakierowana do naszych przemiłych Gości spotkała się ze zrozumieniem i pozytywnym odbiorem. Nie poprzestaniemy na laurach i jakość świadczonych przez nas usług, (mam nadzieję) będzie starała się sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom. Pozdrawiam i zapraszam gorąco Panie do powtórnych odwiedzin Miasta Aniołów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry