Widok
Jestem pełna podziwu.
Z całą pewnością mogę polecić Panią Dr Małgosię. Jest to osoba bardzo kompetentna, cierpliwa i życzliwa.
Kiedy zaczęłam chodzić z moim synkiem do Pani Doktor w zeszłym roku moje dziecko miało ogromny uraz do dentysów.
Na pierwszej wizycie nie chciał nawet usiąść na fotel. Ale dzięki cierpliwości i wyrozumiałości Pani Małgosi teraz jest wzorowym pacjentem i nie może się doczekać następnych wizyt, uwielbia "swoją Panią Małgosię". Zdumiewająca przemiana.
Pomimo tego że zazwyczaj trzeba troszkę posiedzieć w poczekalni i tak jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru stomatologa. A poza tym sama ilość zadowolonych pacjentów świadczy o jakości uług. Ani razu nie widziałam aby jakieś dziecko wychodziło z płaczem z gabinetu.
Gorąco polecam.
Kiedy zaczęłam chodzić z moim synkiem do Pani Doktor w zeszłym roku moje dziecko miało ogromny uraz do dentysów.
Na pierwszej wizycie nie chciał nawet usiąść na fotel. Ale dzięki cierpliwości i wyrozumiałości Pani Małgosi teraz jest wzorowym pacjentem i nie może się doczekać następnych wizyt, uwielbia "swoją Panią Małgosię". Zdumiewająca przemiana.
Pomimo tego że zazwyczaj trzeba troszkę posiedzieć w poczekalni i tak jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru stomatologa. A poza tym sama ilość zadowolonych pacjentów świadczy o jakości uług. Ani razu nie widziałam aby jakieś dziecko wychodziło z płaczem z gabinetu.
Gorąco polecam.
Moja ocena
Lek. Stomatolog Małgorzata Markowska
kategoria: Stomatolodzy dziecięcy
obsługa: 6
jakość usług: 6
wyposażenie: 6
czas oczekiwania: 4
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.7
* maksymalna ocena 6