Na początku ubiegłego sezonu grzewczego wezwałem ekipę do przełożenia dwóch kaloryferów wodnych. Firma którą zaprosiłem bawiła się z tym 3 dni, podczas prób ciągle ciekło. W końcu nie dali rady, zmarnowali materiał i się ulotnili. Byłem wściekły - w mieszkaniu coraz zimniej (bo był październik) a tu wszystko rozbabrane. Przypadkowo po przeczytaniu opinii internautów zadzwoniłem do Pana Ryszarda. Nie zostawił mnie w biedzie, był tego samego dnia zbadał sytuację i już następnego dnia zjawiła się ekipa z materiałem i zapałęm do pracy. Załatwili sprawę w 3-4 godziny. Piękne lutowanie łączonych rurek i pomysł jak rozwiązać mój przypadek. Co tu dużo mówić, po pierwszym podejściu wszystko hulało jak ta lala. Zwlekałem z napisaniem tej opinii - pomyślałem poczekam do końca sezonu grzewczego, a potem nie miałem czasu. Więc teraz piszę. Nic się nie rozszczelniło, robota była wykonana super fachowo. Ja polecam Pana Ryszarda i jego ekipę na 1000%, mało tego jeszcze na dokładkę robią wszystko mega czysto i nie zostawiają bałaganu. POLECAM i Pozdrawiam Pana Ryszarda i ekipę bardzo serdecznie.