Widok

Jestem pod wrazeniem!

Jestem pod wrazeniem!
Klinike Panstwa Kurban znalazlam poprzez oferte na grouponie i mimo iz z niej nie skorzystalam, to przyjrzalam sie uwazniej temu miejscu. Zachecona bardzo pozytywnymi opiniami jak i interesujacymi comiesiecznymi promocjami umowilam sie na zabieg mezoterapii iglowej. Pani Doktor zasluguje na slowa wielkiego uznania, poniewaz jest osoba o niezwykle profesjonalnym podejsciu do Pacjenta. Przed zabiegiem przeprowadza szczegolowa analize problemu, dobiera odpowiednie zabiegi, szczerze odpowiada na pytania jakiego efektu mozna oczekiwac, nie koloryzuje, ze bedzie swietnie juz od razu:) Zabieg zostal wykonany z niezwykla starannoscia, a sympatyczne usposobienie i delikatnosc Pani Doktor sprawia ze zabieg staje sie prawie bezbolesny. Widze ogromna poprawe stanu dekoltu i wiem ze w miare mozliwosci wroce na kolejne zabiegi. Polecam wszystkim Klinike Kurban oraz jej uslugi, jestem pewna ze kazdy bedzie zadowolony z efektu zabiegow.
Dodam iz nigdy nie spotkalam sie z telefonem nastepnego dnia z zapytaniem jak sie czuje i jest to kolejny dowod ogromnego profesjonalizmu i zainteresowania Pacjentem.
Serdecznie pozdrawiam!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Ogromnie mi miło.
Dziękuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry