Trafiłam do tego salonu skuszona bezpłatnym strzyżeniem, zdecydowałam się również na farbę i muszę przyznać ze fryzjerka wyczuła moje potrzeby doskonale.
Na początku wizyty spytała o moje oczekiwania, podczas cięcia sugerowała się moim zdaniem.
Polecam wszystkim