Przestrzegam przed współpracą z homfi. Wynajmowałam od nich mieszkanie przez ponad rok i niestety dobry kontakt skończył się dokładnie po podpisaniu umowy. Później zaczęły się problemy: brak odpowiedzialności, chaos i bardzo słaby kontakt. Przez cały rok nikt nie poinformował nas, że nie mieścimy się w zaliczkach za media, przez co po zakończeniu najmu ponad połowa kaucji została przeznaczona na rozliczenia. Dostawałam też błędnie wystawione rachunki. Próba skorzystania z polisy OC najemcy po drobnej szkodzie okazała się biurokratycznym koszmarem, bo wszystko musiało przechodzić przez Homfi, które praktycznie nie odpowiadało na maile. Nawet przekazanie mieszkania odbyło się w chaosie termin poznałam od nowej najemczyni, a zgłaszane wcześniej usterki zostały zignorowane. Mam też poczucie, że kontakt z właścicielem mieszkania był niepotrzebnie utrudniony, mimo że był to człowiek, któremu naprawdę zależało na komforcie najemców. Cieszę się, że to już za mną.