Widok

Joanna - opinia

Jedzenie smaczne świeże w zasadzie w ciągu 3 tyg poza jedną zupką wszystko była naprawdę dobre. Niestety obsługa na infolini oraz ogarnianie zamówień pozostają wiele do życzenia. Zamówiłam dla starszej osoby catering - za 1 razem mimo dokładnych instrukcji w uwagach dostawca zostawił jedzenie na płocie innego domu, a za drugim razem pomimo wpłaty 21 stycznia jedzenie dzisiaj nie dotarło bo nie przesłałam pdf z potwierdzeniem zamówienia (w mailu z informacją o płatności nie ma słowa o tym, że należy wysłać maila). Pani na infolini rozmawia z klientem w taki sposób, że gdyby nie wyraźny młody głos pomyślałabym, że jest rodem z PRL. Generalnie - dieta będzie od czwartku i mogła sobie pani (czyli ja) znaleźć na stronie info, że trzeba wysłać pdf... słabe, że za Wasz brak komunikacji z księgowością płacą klienci
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 4
 
jakość potraw: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Pani Joanno,
Jeśli zamawia Pani dietę i wybiera opcję płatności przelewem to niestety musimy otrzymać jego potwierdzenie by uruchomić dietę. Nie jesteśmy w stanie sprawdzać każdego przelewu i dopasowywać go do Klienta (zwłaszcza, że często przelewy wykonywane są przez osobę inną, niż ta dla której jest dieta). Aby uniknąć konieczności przesłania potwierdzenia wystarczy przy zamówieniu zaznaczyć opcję przelewu online. Cieszymy się, że smakuje Pani nasze jedzonko. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry