Widok

Joanna - opinia

Stomatolog Małgorzata Wolszczak nie szanuje ani pacjentów ani ich czasu.Kilkakrotnie byłam- zawsze duże opóźnienie,raz sie umówiłam na 8, wyrwałam się na chwilę z pracy do 8,30 czekałam i się nie doczekałam pojawienia się Pani doktor.Wczoraj doznałam szoku poszłam na wizytę, pusto, zadnej kolejki, weszłam zadowolona usiadłam na fotel i siedziałam 20 minut aż Stomatolog skończy rozmowę z kolezankami po fachu w pokoju obok. Leczenia się nie doczekałam zabrakło cierpliwości wyszłam
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: -
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no cóż ja miałem podobne zdarzenia ale z innymi lekarzami dr JK, a wcześniej z dr E W-P..... ZAWSZE OGROMNE SPÓŹNIENIE !!!!!!!!!! Reszta lekarzy stomatologów NIE POLECAM !!!!!!!!! :/ ..... zwłaszcza dr ZW
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja akurat jestem zadowolona z efektów pracy pani doktor. chociaż rzeczywiście nie szanuje czasu pacjenta, za każdym razem byłam umówiona na 8:00, a na fotel siadałam 8:30-8:40. jak szłam na popołudnie, to pani dr rzeczywiście długo rozmawiała z koleżankami po fachu. ale jak bierze się za zęby, to robi je dobrze :-)
niestety darmowy dentysta jeśli dobrze robi, to odbija sobie tym, że nie szanuje naszego czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry