Widok

Joanna - opinia

Od kilku lat korzystałam z usług punktu pobrań przy Grunwaldzkiej- zawsze bez zastrzeżeń. Tym razem jednak zostałam porażona nieprofesjonalnym podejściem do Klienta i jakością usług. Zleciłam kilkanaście badań, które niemało mnie kosztowały. Jak okazało się po odbiorze wyników- wykonano mi badanie, którego nie zleciłam (oczywiście naliczając opłatę), natomiast jednego ze zleconych badań mi nie wykonano.

Chcąc wyjaśnić nieporozumienie usłyszałam, że nie jestem w stanie udowodnić, że rzeczywiście nie zlecałam wykonanego badania, ale inne i muszę wymagane badanie zrobić i opłacić osobno. Sytuacja tak żenująca, że nie widziałam sensu dochodzenia swoich racji. Jaki miałabym interes w kwestionowaniu badania, które faktycznie zleciłam? Jeśli Klient twierdzi, że popełniono pomyłkę, to należy mu dać wiarę, a nie bezczelnie twierdzić, że nie ma jak tego udowodnić, w związku z czym punkt pobrań do niczego się nie poczuwa.

Pominięte badanie zrobię osobno, ale już na pewno nie w Brusie. Typowo polskie, bezmyślne i pozbawione szacunku podejście do Klienta. Gratuluję.
Moja ocena
obsługa: 3
 
jakość usług: 3
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy otwarte?

Jestem zmuszony osobiście sprawdzić w jakich godzinach otwarte.W internecie niestety nie znalazłem kiedy można oddać krew do badania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry