Przymierze z Dzieckiem to miejsce absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne w trojmieście .Pełne ciepła, oddania i szacunku dla rozwoju dziecka i jego potrzeb.Wartością dodaną są dskonałe warunki lokalowe,piękny ,czysty ,kameralny,zadbany dom z ogrodem położony na Kamiennej Górze w Gdyni.
Niesamowite zaangażowanie Pani dyrektor Agnieszki Górskiej w każdy aspekt dnia codziennego przedszkola i dbanie o doskonały ,wykwalifikowany personel oddany dzieciom ,powoduje ,że miejsce nabiera domowego charakteru a dzieci są w nim szczęśliwe .Bardzo wysoki poziom merytoryczny ,dzieci zdobywają wiedzę w niewymuszony sposób ,doskonale się przy tym bawiąc.Słowa podziękowania dla Pani Kat i Pana Adama świetnych native speakers za naukę języka angielskiego.W tym roku mój synek zakończył swoją przygodę z przedszkolem a 6lat wcześniej moja córeczka.Przez te lata charakter przedszkola nie zmienił się ,jest tym samym cudownym ,ciepłym miejscem ,w którym moje dzieci były szczęśliwe.Dziękuje bardzo za te wszystkie lata a także za mój komfort psychiczny i spokój jako mamy;)