Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Turyści z Krakowa - ocena Pyszna pizza ,dobrze wypieczona bogata w składniki . Pierogi w Johnsie to już...
~Turyści z Krakowa
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 stycznia 2024

super swietna dostawa wątek zamknięty Przez portal pyszne.pel zamowilem jedzonko o 1420 dzwoniac o o 1550...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2018

Cudownie wątek zamknięty Jest super! Zmieniliście się! Jedzenie przepyszne pizza giga 33 najlepsza na...
~Michał9
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 maja 2018

Syf wątek zamknięty Ja miałem gume do rzucia w surówce co świadczyć może o tym że niedojedzona...
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Polecam Pizza pyszna i świeża wątek zamknięty Gorąco polecam. Miła obsługa i pizza wspaniała... Dziękuję
~Ojciec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pyszna pizza, od pary miesięcy zamawiam tylko tam. Nigdy nie było żadnych...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Wiele razy jadłam tutaj i mam swoją ulubioną pizzę. Dzisiaj jej nie dostałam,...
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty szybko, tanio smacznie zarówno dania domowe jak i pizze
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Fatalna pizzeria wątek zamknięty Czas oczekiwania 2 godziny plus 35 min dostawy. Wynik... Pizza zimna i nie do...
~Pepperoni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 listopada 2016

Nie polecam najgorszy fast w Gdańsku wątek zamknięty Nie polecam obsługa mimo trzech telefonów nie wykonała pełnego zamówienia...
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 października 2016

SUPER Naprawdę bardzo dobra pizzeria wątek zamknięty Wystrój naprawdę mi przypadł do gustu obsługa miła a jedzenie bardzo dobre...
~Ma
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2016

Porażka! wątek zamknięty Czas oczekiwania na pizzę w lokalu to ponad 40 minut. Pizza nijaka, bez...
~Ally
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2016

Nie zamówię wiecej wątek zamknięty Zamówienie przez pyszne.pl. z wyraźną uwaga aby nie realizować, w przypadku...
~Wojtek_87
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

porażka wątek zamknięty Nie dosc ze czekaliśmy na pizze ponad 2 godziny to pizza byla nie dobra i...
~kibice
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Niestety lipa, pierwszy raz będzie ostatnim. wątek zamknięty Zamowłem pizze Pensylwania w dowozie, w menu kosztuje ona 25,90 zł, sos...
~D77
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Niezłe odkrycie. POLECAM wątek zamknięty Klientem tej pizzerii zostałem przypadkowo - ulotkowy marketing. Kiedyś...
~Marcin
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

zdecydowanie Nie polecam. wątek zamknięty Lokal? Jako lokal obskurny-brudny... Brudna toaleta, muszla toaletowa jak w...
~Sadessa
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2014

Nie polecam -pizza dno totalne wątek zamknięty Pizza bezpłciowa, totalnie bez smaku, ciasto prawdopodobnie mrożone, bardzo...
~Greg
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

Rozczarowanie, zamówiłem pierwszy i ostatni raz. wątek zamknięty pizza dotarła ciepła, miła dziewczyna odbierająca telefon to jedyne plusy....
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Zamówienia online wątek zamknięty W swojej ocenie odniosę się do zamówień online, gdyż tylko w ten sposób...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry