Odpowiadasz na:

Absolutna prawda

To taka rewelacja, że Parasite wydał mi się bardzo jakis taki nijaki. W "JoJo" wszystko jest przemyślane, dopasowanem, a główny aktor- chłopczyk- powinien dostać Oskara. Jest rewelacyjny.

To taka rewelacja, że Parasite wydał mi się bardzo jakis taki nijaki. W "JoJo" wszystko jest przemyślane, dopasowanem, a główny aktor- chłopczyk- powinien dostać Oskara. Jest rewelacyjny.

zobacz wątek
6 lat temu
~optymistka

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry