Absolutna prawda
To taka rewelacja, że Parasite wydał mi się bardzo jakis taki nijaki. W "JoJo" wszystko jest przemyślane, dopasowanem, a główny aktor- chłopczyk- powinien dostać Oskara. Jest rewelacyjny.
To taka rewelacja, że Parasite wydał mi się bardzo jakis taki nijaki. W "JoJo" wszystko jest przemyślane, dopasowanem, a główny aktor- chłopczyk- powinien dostać Oskara. Jest rewelacyjny.
zobacz wątek