Widok

Jolanta ,Alla i Mirosław - ocena

byłem dwukrotnie i jest zarąbiście, bóle kręgosłupa przeszły po pierwszej wizycie, prócz siebie :) wysłałem do chłopaków swoją kuzynkę i dziewczynę...obie również zadowolone, dolegliwości przechodzą już od jednej wizyty, to niewiarygodne ale tak jest !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za opinie, do usług :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry