Widok

Jolanta - opinia

Firma uczciwa a to najważniejsza kwestia. Pracownicy mili,otwarci,wyrozumiali,empatyczni i szczerzy.Mozna ich o wszystko zapytać,bardzo konkretny kontakt bez żadnych kombinacji i podejrzanych odczuć.Urne dostaliśmy w biurze,widzieliśmy piec z bliska a także co najwazniejsze-widzieliśmy i wiedzieliśmy,że pali się w nim wyłącznie naszą suczka.
Urna stoi u nas w domku i mamy naszego ukochanego zwierzaka " blizej" - co sprawia że jest łatwiej znosić ból związany z jego odejściem. Ceny wysokie-ale to świetny wybór i nie pozalujecie!
To była fenomenalna decyzja skremować naszą ukochaną suczke by "mieć" ja w domu. NIC jednak nie ukoi bolu, że musieliśmy ja uśpić po tym w jakim agonalnym stanie wydał nam ja szpital w Gdyni-Redlowie przy ulicy Stryjskiej 25. Jak najdalej trzymajcie się od tego miejsca!!!!!!
Polecamy to krematorium z czystym sumieniem!!!!Korzystajcie bo chodzi o Waszego ukochanego zwierzaka, który był Waszym najlepszym przyjacielem! Zwierzęta są naszymi przyjaciółmi!!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 6
 
5.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Tak przychylna opinia to dla nas najlepszy dowód na to, ze nasza praca jest ważna i doceniana. Cieszymy się, ze możemy być pomocni w tak trudnych dla naszych Klientów chwilach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry