Widok

Jolka - opinia

proszę omijać ten sklep szerokim łukiem.!!!!!!!!..montażysta nijaki pan Maciej specjalnie robi przeszkody typu krzywa podłoga,brak powietrza w pomieszczeniu,najlepiej jak właściciel wyjdzie z mieszkania i nie będzie patrzyl mu na ręce.Wszystko chyba w wiadomym celu...dodatkowej opłaty dla niego...pomimo zapłaconej usługi przy zakupie paneli.Wyjątkowy specjalista...powinien obsługiwać owszem ale nie ludzie Potwierdzam wszystkie nieprzychylne tutaj opinie...dziwić należy się,że DDD trzyma jeszcze tego człowieka....nie polecam!!!!!!!!

wypowiedź zmoderowana ( 2021-07-19 10:58:52)

Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość asortymentu: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Pani Jolu 

proszę podać do wiadomości publicznej ile razy widziała Pani Pana Macieja, ile razy miała Pani z nim kontakt lub z nim rozmawiała ??? Mogę to Pani przypomnieć....bo nie widziała go Pani ani razu, ani razu z nim Pani nie rozmawiała i nie miała z nim Pani w ogóle żadnego kontaktu. Dziwne jest więc wypowiadanie się negatywnie na temat osoby, której się w ogóle nie zna, a nawet nie widziało. Dodatkowo, dzwonienie do sklepu i wyzywanie nieznanej osoby od chama (...) świadczy tylko o Pani kulturze, a w zasadzie jej braku. Montażysta Pan Maciej miał zająć się montażem podłogi u Pani córki jednakże jeżeli ktoś co rusz neguje zasadność wyrównania posadzki, podważa zalecenia producenta co do montażu podłogi, przesuwa narzędzia montażyście, chodzi po pierwszych rzędach paneli, które jeszcze nie są "ustabilizowane", czyli ogółem utrudnia wykonywanie montażu i po kilku prośbach sytuacja się nie zmienia, to nie powinno dziwić, że montażysta Pan Maciej opuścił miejsce montażu. Proszę również nie sugerować, że montażysta oczekiwał jakieś dodatkowej zapłaty od Państwa, bo nic takiego nie miało miejsca. 

wypowiedź zmoderowana (obiekt z panelu, 2021-07-19 10:58:52)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry