Widok

Jpk internet

Nikomu nie polecam z daleka od tej firmy. Internet poraszka wiecznie reklamuje a nic z tego niema. W ciągu dnia jakoś chodzi alewoeczorem to nawet strony nie otworzy.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 39

Potwierdzam przedmówcę. Tyle że u mnie do południa jako tako, po południu koniec pieśni. W nocy rusza lepiej.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 38

Życzę Wam obojgu, żeby jak najszybciej skończyła się Wasza męka z internetem od nich. Też męczyłem się kilka lat, do dziś dziwię się sobie jak to wytrzymywałem! Zmieniłem na Neostradę i różnica jest nie do opisania. Zero problemów, szybkość zawsze wyższa (!) niż w umowie, bardzo rzadko zdarzają się przerwy w dostępie - czyli zupełnie odwrotnie niż z internetem z JPK. Płacę kilkanaście złotych więcej, ale mam internet dobrej jakości!
Dodatkowo zauważyłem, że najprawdopodobniej firma JPK zaczęła poprawiać swój wizerunek w internecie - co prawda na forum trojmiasto nic nie mogą zrobić z negatywnymi opiniami, ale np. na "go work" jeszcze do niedawna było kilkadziesiąt samych negatywnych opinii, a teraz są praktycznie same pozytywne! Jakim cudem? Co stało się z negatywnymi opiniami, gdzie zniknęły? Dodatkowo na swojej stronie internetowej stworzyli podstronę "Opinie klientów JPK zadowolonych z usług JPK". Hahaha. Śmierdzi na kilometr. Na podstawie posiadanej wiedzy i umiejętności oceny sytuacji mam swoje przypuszczenia o co tu chodzi...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 38

Nie wiem jak internet z JPK, ponieważ na podstawie opinii na forum wybrałem innego operatora, natomiast z uwagi na ciągłe zakłócenia sygnału telewizji satelitarnej (cyfrowy Polsat oraz NC+) szukałem alternatywy, wyszukałem ich w internecie jako dostawcę telewizji kablowej, wcześniej kontaktując się z UPC oraz Netią, jak również z Orange. W salonie Orange konsultant uczciwie powiedział, że przy oglądaniu kablówki na tym samym łączu na którym jest internet, korzystając z obu rzeczy równocześnie np. ja TV a żona internet, poinformowano mnie że będzie problem z przesyłem. Natomiast UPC mówi, nie świadczymy usług w Straszynie, więc nie zostało nic innego i poszedłem do JPK. Wcześniej czytałem na forach opinii, jednak nie znalazłem niekorzystnych... Obecnie korzystam z usługi telewizji kablowej firmy JPK i jak dotąd nie mam zastrzeżeń, a korzystam z usługi już prawie rok.
Sceptyczny co prawda byłem na początku po przeczytanych wpisach na temat internetu od JPK, trochę te wpisy nastawily mnie negatywnie i przyglądam się usłudze z ostrożnością i jestem nieufny. Na szczęście umowa nie trwa wiecznie i zawsze można zmienić operatora w chwili nieświadczenia przezeń usługi.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 6

nie polecam jpk. zgłaszanie nagminnej braku prędkości łącza nic nie pomagało. Nie miałem wyjścia bo nie było Lte. Jakie zachowanie mnie spotkało, gdy oznajmiłem, że rezygnuję to nie polecam. Totalny brak kulktury , to jakieś "buraki". Nigdy więcej JPK!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 38

Zgadzam się, obsługa klienta per noga , nie przejmują się klientami, "cieszą się że jesteś z nimi i głównie ze zapłacisz za fakturę " , korzystają na braku konkurencji , ja zmieniłem naciągnęli mnie jeszcze na extra płatności przy wypowiedzeniu umowy, plac i siedź cicho kliencie JPK, uciekaj jak nasz gdzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panowie, już nie długo Orange wchodzi z światłowodem na nasze osiedle :) precz z JPK - burakiem i chamem!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 39

Witam, szukam w Internecie potwierdzenia tej radosnej nowiny ale nigdzie nie znalazłem takiej informacji. Mógłby Pan podpowiedzieć skąd taki news?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedy Orange wchodzi? Na dworcowej też będzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Orange jest do niczego..
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam. To jest ****** ***
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 30

Komentarz dodany 4 lata temu a orange dalej nie podłączone w Straszynie, czy ja czegoś nie wiem?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

JUż Orange projektuje w Straszynie, jeszcze w tym roku budowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Firmę JPK Straszyn omijać szerokim łukiem !!!!!
Miałem tam internet przez ponad 3 lata. Przez ostatnie 3miesiąc umowy nie potrafili przywrócić poprawnego działania internetu. Dziwne internet rano jakoś działał natomiast wieczorem tragedia. Kombinowali na równe sposoby nawet wymieniłem modem na swój koszt podnosili anteny itp. Jak nie byli sobie w stanie poradzić z problemem (historia mailowa ponad 20stron) .To wpadli na pomysł ,że to ja wysysam łączę !!! Rano mało kto używa internetu natomiast popołudniu większości pewnie nie dawali rady popołudniami z opinii wiedzę ze nie tylko ja miałem taki problem.
Pisałem im wielokrotnie ,że jak nie naprawią internetu (trzy miesiące) będę musiał zrezygnować z ich usług. Po ponad trzech miesiącach napisałem wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym.
Myślałem ze przeproszą zaistniałą sytuację a tu nic właściciel natomiast poinformował mnie ,że źle naliczał mi opłaty w umowie miałem 8 mb/s a mnie kasował za 4 mb/s i ,że jestem mu winien dopłatę do każdego miesiąca!!! łącznie koło 600zl !!!!
Szczyt bezczelności.
Wezwałem ich także do usunięcia anteny z mojego dachu tak jak ą montowali. Napisali ,że w umowie
było napisane ,że to ja mam im zdemontować antenę !!!
Oczywiście napisałem ze sami montowaliście na dachu to sami demontujcie .
Po ponad 14 dniach otrzymałem pismo,że otrzymuję karę 600 zł za nie oddanie sprzętu w terminie!!!
łącznie wysyłali mi zaległości na prawie 1200zl.
Uważajcie na tą firmę !!!!!
Żyją chyba tylko z tych kar bo nie z poprawnego działania usług.
Przestrzegam tych co mają już umowę oraz tych co mają podpisać tragedia!!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 38

Nie wiem jak internet, jednak telewizja kablowa od JPK jeszcze jak dotąd mnie nie zawiodła, czego nie można powiedzieć np o UPC, czy tym bardziej o telewizji satelitarnej...
Osobiście polecam JPK jako dostawcę telewizji kablowej, jest niemal bezawaryjna, co prawda ten pan który spisuje umowę z klientem, mógłby wykazywać więcej empatii, jednak biorąc pod uwagę całość usługi, oceniam JPK na 5 z minusem (minus jest za tego pana)
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mam podobne doświadczenia. Strach sie bać. Nie wiadomo co odwiną. Umowa jest po to, żeby zarobić na odstąpieniu od niej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

pelna zgoda , omijac te firme , klient ich wrog
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma JPK to bardzo nieuczciwa organizacja. Właściciel szuka konfliktu bo wówczas może naliczyć klientom karę za wszystko co mu przyjdzie do głowy. Ja po dwóch latach otrzymałem wezwanie do zapłaty na ok 5500 pln za zerwanie umowy podłączenia światłowodu, mimo iż dopełniłem wszelkich formalności.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 39

Gdy miałem internet radiowy to faktycznie było kiepsko bo niskie prędkości, ale od kiedy mam światłowód w JPK jest bardzo dobrze. Na umowie mam 100Mb./s i na speedtest pokazuje mi 99,7Mb./s Więc wszystko ok, mogę polecić.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja nie mam z nimi problemu, wszystko działa bez zarzutu.
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 5

Taa?? Swoj kit to mozesz wciskac. Oszust jestes.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 37

poczekaj , jakis update po kilku latach ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie trwa ponad 3h awaria. Ich strona nie dziala. Telefon tez nie dziala. A w umowie, jesli dobrze pamietam, czas na usuniecie awarii to 2 dni robocze...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 40

Nigdy w życiu nie spotkałem tak beznadziejnej firmy. Wieczorami internet prawie nie działa. Co chwila są awarie. LTE chodzi wieczorami lepiej niż ich światłowód - powaga !
Najlepiej poprosić orange żeby ich wykupiło bo przecież to jest porażka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 38
To masakra nie firma...dno toootaaalneeee....omijac ten syf
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 37

Popieram omijać bardzo szerokim lukiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 40

Potwierdzam. Miałem z nimi styczność i ich światłowód ma w kółko awarie. Do tego wieczorami tak tragicznie chodzi internet i rwie że autentycznie lepiej działa zapchany LTE bo przynajmniej działa :D
Ma sa kra . Omijać z daleka. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.

Aha, chyba że ktoś pracuje w godzinach 2:00 - 6:00 to wtedy internet działa ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 37

zgoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Także polecam omijać internet od tej firmy szerokim łukiem. Awarie są non-stop, bardzo rzadko internet chodzi tak jak powinien. Powiem więcej - internet z komórki chodzi lepiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 40
Poraszka to jest twoja znajomość języka polskiego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak to jest jak się używa radiowy i wymaga niewiadomo czego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

zgadzam sie w 100% montaz na odwal, codziennie od 5:11 do 5:15 robia jakis reset i tottalnie nie ma netu ( moze rozmawiam na skype z pracodawca w USA w tym momencie, albo mam kawarium z rybkami podlac`one do arduino in netu ), czesto zwalnia, podejrzewam ze tez kolekcjonuja metadata "szpieguja" nie polecam z dala od tych cwokow!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 35
Jestem klientem ten przeklętej fyrmy. Unikac i nigdy nie wchodzić w żadne umowy. Nie wywiazują się z umowy. Mam umowę na 10 mb i 5 mb
Efektywnosc? 1.0 mb i 2.3 mb
Telefon interwencyjny jest rykoszetowany ządaniem jakichs posra..ych testow. Tak wymyslili przepisy by potem oszwabiac i zrobic z klienta durnia. nigdy wiecej jpk !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 37
Witam. Ten internet w formie radiowej czy światłowód?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak wygląda to w teście:
Host % | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
| 1xx.xxx.xxx.xxx 0 | 2045 | 2045 | 0 | 1 | 16 | 0 |
| 1xx.xxx.xxx.xx 49 | 2045 | 1059 | 0 | 1 | 31 | 0 |
| 10.100.0.139 12 | 2045 | 1820 | 0 | 3 | 31 | 0 |
| 10.100.3.252 61 | 2045 | 803 | 0 | 706 | 4016 | 937 |
| 10.10.0.53 63 | 2045 | 776 | 16 | 707 | 4062 | 547 |
| netiasa.ip4.epix.net.pl 15 | 2045 | 1743 | 32 | 633 | 3953 | 281 |
| 83.238.248.19 15 | 2045 | 1748 | 15 | 627 | 3844 | 344 |
| 87.204.224.71 15 | 2045 | 1749 | 62 | 634 | 3953 | 344 |
| 83.238.6.13 15 | 2045 | 1754 | 47 | 639 | 3844 | 266 |
| http://www.wp.pl 15 | 2045 | 1754 | 16 | 636 | 4015 | 344 |
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

wyraźnie widać, że masz problemy w ukrytej adresacji - zapewne to Twoja domowa ale oczywiście to wina kogoś innego...

| 1xx.xxx.xxx.xx 49 | 2045 | 1059 | 0 | 1 | 31 | 0 |

49% strat ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nigdy wiecej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie wiem, ja tam akurat korzystam z usług JPK na światłowodzie i chodzi jak należy mimo iż dzieciaki mają naukę zdalną my również zdalnie pracujemy, jest na prawdę w porządku, czego nie powiem o orange z którego usług korzystaliśmy wcześniej.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 0


porażka to takie błędy ortograficzne robić xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

omiojajcie z daleka , wszystko czego chca to zaplac f-re do 16go i ciesza sie ze wtedy jestes z nimi , jak masz problem to sie nie ciesza i czekasz 48h na reakcje , tylko nie spozniajcie sie z wypowiedzeniem umowy o dzien / godzine bo zaplacicie extra bez korzystania z uslug tej kiepskiej firmy , obsluga klienta na poziomie tej z komuny , ufff ciesze sie ze juz nie bede mial z nimi do czynienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry