Widok

Justyna - ocena

Serdecznie polecam współpracę z Panią Magdaleną Makać. Magda od samego początku wszystkim zajęła się profesjonalnie wykazując się wiedzą i zaangażowaniem. Co jakiś czas dostawałam raporty o tym jak wyglądają postępy oraz jaka dokładnie praca została wykonana. Komunikacja z Panią Magdą bardzo czytelna, konkretna, w dodatku niezwykle przyjemna oraz pełna empatii i spokoju. Nieoceniony również okazał się udział Pani Moniki Sawickiej w procesie przygotowania do finalizacji oraz w trakci transakcji. Obie Panie polecam z serca do współpracy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Justyno, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze agentki - Magdalena Makać i Monika Sawicka przeprowadziły Panią "bezboleśnie" przez cały proces. Pozdrawiamy serdecznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry