Widok

Justyna - opinia

Najlepsza szkoła rodzenia w Trójmieście. Wspaniałe wszystkie polożne, widać, że ta praca to ich pasja :) zawsze zaangażowane, super przygotowane na każde zajęcia. Zajęcia prowadzone z humorem, dystansem, bez tematów tabu, odpowiadają na każde pytanie. Fajne podejście do partnerów :) Elastyczne podejście do grafiku, co jest bardzo ważne w okresie ciąży. Możliwość odrobienia zajęć z inną grupa lub indywidualnie oraz powtórzenia materiału na podstawie materiałów online już po zakończeniu kursu. Kompleksowe przygotowanie do porodu, połogu, laktacji i opieki nad dzieckiem. W cenie kursu konsultacja z CDL i np. doboru akcesoriów laktacyjnych czy oceny ewentualnych trudności. Czuje się bardzo dobrze przygotowana do powitania maleństwa na świecie dzięki Zaufaj Położnej :) wiem, że w przypadku jakichkolwiek problemów można zwrócić się o poradę i ja uzyskam. Warto również wspomnieć o bogatej ofercie warsztatów online oraz sklepu wyprawkowego. Często są jakieś promocje, kody rabatowe podawane w social mediach. Warto śledzić Instagram i Facebook. Polecam wszystkim przyszłym rodzicom tą szkołę rodzenia, kurs warty wydania każdej złotówki! Super spędzony czas!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Pani Justyno,
Taka opinia to skarb! Dziękujemy za podzielenie się z nami Pani odczuciami - codziennie staramy się, aby każda z naszych pacjentek była kompleksowo obsłużona i miała poczucie naszego wsparcia.
Gdyby potrzebowała Pani jeszcze naszej pomocy, serdecznie zapraszamy do kontaktu - jesteśmy tu dla Pani! :)
Pozdrawiamy ciepło!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry