Widok

Już 20 dni spóźnienia

Kiedy dowiedziałem się o otwarciu sklepu na Gdańskiej Żabiance ucieszyłem się.
Podane ceny na stronie są przystępne, ale godziny otwarcia to jakaś parodia, choć urwałem się już parę razy z pracy by zajrzeć tam...
Otwarcie miało nastąpić 3 sierpnia, dopiero 4 sierpnia zmienili na stronie datę na 12 sierpnia. Gdy 12 sierpnia mieli jeszcze zamknięte zajrzałem na stronę, nadal planowane otwarcie 12 sierpnia. Dziś już zaglądam na ich stronę z niedowierzaniem, wczoraj termin otwarcia to: 12 sierpnia, a już dziś termin przesunięty na 19-20 sierpnia.
Nie polecam, ponieważ Ci Państwo zlewają nawet potencjalnego klienta, to jak klienta muszą zlewać?
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość asortymentu: -
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: -
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
22 sierpnia na stronie nadal planowane otwarcie 19-20 sierpnia. Dopiero we wtorek, 23 sierpnia pojawił się komunikat że planowane otwarcie 24-25 sierpnia. To już 5-ty termin!
Ja pojechałem do Sopotu do MARZENIA i tam miło mnie obsłużyli...
Ale co dla mnie było najważniejsze, kupiłem prezent dla syna i to w przystępnej cenie. Ceny w przeważającej ilości są niższe niż w Dominie.
Szczerze mówiąc jestem zadowolony, ponieważ wiem gdzie już robić zakupy i polecam to miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry