Widok
Już 20 dni spóźnienia
Kiedy dowiedziałem się o otwarciu sklepu na Gdańskiej Żabiance ucieszyłem się.
Podane ceny na stronie są przystępne, ale godziny otwarcia to jakaś parodia, choć urwałem się już parę razy z pracy by zajrzeć tam...
Otwarcie miało nastąpić 3 sierpnia, dopiero 4 sierpnia zmienili na stronie datę na 12 sierpnia. Gdy 12 sierpnia mieli jeszcze zamknięte zajrzałem na stronę, nadal planowane otwarcie 12 sierpnia. Dziś już zaglądam na ich stronę z niedowierzaniem, wczoraj termin otwarcia to: 12 sierpnia, a już dziś termin przesunięty na 19-20 sierpnia.
Nie polecam, ponieważ Ci Państwo zlewają nawet potencjalnego klienta, to jak klienta muszą zlewać?
Podane ceny na stronie są przystępne, ale godziny otwarcia to jakaś parodia, choć urwałem się już parę razy z pracy by zajrzeć tam...
Otwarcie miało nastąpić 3 sierpnia, dopiero 4 sierpnia zmienili na stronie datę na 12 sierpnia. Gdy 12 sierpnia mieli jeszcze zamknięte zajrzałem na stronę, nadal planowane otwarcie 12 sierpnia. Dziś już zaglądam na ich stronę z niedowierzaniem, wczoraj termin otwarcia to: 12 sierpnia, a już dziś termin przesunięty na 19-20 sierpnia.
Nie polecam, ponieważ Ci Państwo zlewają nawet potencjalnego klienta, to jak klienta muszą zlewać?
Moja ocena
Domino
kategoria: Sklepy z zabawkami
obsługa: -
oferta: -
jakość asortymentu: -
przystępność cen: 4
ocena ogólna: -
4.0
* maksymalna ocena 6