Re: KELLY's RADIUS
odpowiedzi udzisliłem już w komentarzu do KROSSA ale powiem szczerze za te pieniadze chyba warto, tak mi radzili tutejsi forumowicze i ja jestem (od miesiąca) zadowolony, a jeżdzę codziennie.......
odpowiedzi udzisliłem już w komentarzu do KROSSA ale powiem szczerze za te pieniadze chyba warto, tak mi radzili tutejsi forumowicze i ja jestem (od miesiąca) zadowolony, a jeżdzę codziennie.... podrawiam
dd
zobacz wątek