Odpowiadasz na:

Re: KELLY's RADIUS

odpowiedzi udzisliłem już w komentarzu do KROSSA ale powiem szczerze za te pieniadze chyba warto, tak mi radzili tutejsi forumowicze i ja jestem (od miesiąca) zadowolony, a jeżdzę codziennie.......

odpowiedzi udzisliłem już w komentarzu do KROSSA ale powiem szczerze za te pieniadze chyba warto, tak mi radzili tutejsi forumowicze i ja jestem (od miesiąca) zadowolony, a jeżdzę codziennie.... podrawiam
dd

zobacz wątek
21 lat temu
~dd

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry